اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

صدور گواهي تجرد

گواهي تجرد تاييديه اي است كه بر مبناي اطلاعات مندرج در سند سجلي شخص صرفاً براي صاحب سند و براساس درخواست وي صادر مي شود .

 
 
گواهي تجرد تاييديه اي است كه بر مبناي اطلاعات مندرج در سند سجلي شخص صرفاً براي صاحب سند و براساس درخواست وي صادر مي شود .

 

اشخاصي كه مي توانند جهت اخذ گواهي تجرد مراجعه و اقدام  نمايند:

1 - هر شخصي مي تواند با مراجعه به اداره كل امورهويتي ايرانيان خارج از كشور، ادارات ثبت احوال محل سكونت خود و يا نمايندگي هاي جمهوري اسلامي ايران در خارج از كشور درخواست صدور گواهي تجرد بنمايد .
 
2 - وكيل قانوني با ارائه اصل شناسنامه و وكالتنامه رسمي كه منحصراً به اخذ گواهي تجرد در وكالتنامه وي اشاره شده باشد.

 

مدارك مورد نياز:

1. اصل شناسنامه متقاضي

2. تكميل فرم درخواست صدور گواهي تجرد

3. پرداخت هزينه طبق تعرفه جاري

 

چگونگي صدور گواهي تجرد:

الف )‌ چنانچه متقاضي گواهي تجرد مقيم داخل  كشور باشد مي بايست به اداره كل امور هويتي ايرانيان خارج از كشور واقع در خيابان امام خميني(ره) – نبش خيابان شيخ هادي پلاك 108 – ساختمان شماره 6 سازمان ثبت احوال و يا نزديكترين اداره ثبت احوال  محل سكونت مراجعه و در خواست خود را ارايه نمايد .


ب ) چنانچه متقاضي گواهي تجرد مقيم  خارج از كشور داشته باشد مي بايست به نزديكترين نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در خارج از كشور مراجعه و در خواست خود را ارايه نمايد .

    - گواهي تجرد صرفا توسط اداره كل امور هويتي ايرانيان خارج از كشور ظرف يكروز صادر مي گردد.

تذكر 1- چنانچه شخصي غير از صاحب شناسنامه قصد اخذ گواهي تجرد براي وي را دارد مي بايست داراي وكالتنامه رسمي كه در ان اخذ گواهي تجرد صراحتاً گرديده باشد.


تذكر 2- صدور گواهي تجرد منوط به ارائه اصل شناسنامه  صاحب آن است. 

آخرین اخبار

پرسش ها و نظرات خود پیرامون مذاکرات ایران و ۱+۵ بر سربرجام را با ما در میان بگذارید . مهمترین رویدادهای ورزشی در ورزش ایران مهر و طنز در جمع ایرانی نقش طب ایرانی در کمک به درمان کرونا حکایت روزخوش از نقش آیین های ایرانی قاسم جعفری به جمع ایرانی می آید . آموزش تارت با کرم پرتغالی در خانه مهر پایان لیبرال دموکراسی در آمریکا وفات حضرت معصومه (س) را تسلیت می گوییم . ارزش آفرینی در روزخوش رواق در سوگ فاطمه معصومه (س) جمع ایرانی همراه هر ایرانی طرز تهیه دونات بادام زمینی در خانه مهر تعیین راهبردهای فکری فرهنگی بسیج در راستای حفظ و صیانت از انقلاب نشست مشترک حوزه ریاست مجلس و شبکه جهانی جام جم پاسداشت یاد و خاطره سردار دل ها در جام جم شب و جلوه های آن در شعر فارسی مهارت مدیریت زمان و سبک زندگی در روزخوش سید علی صالحی در جمع ایرانی بررسی علل کاهش دید بزرگسالان در خانه مهر اندیشه طراحی در روزخوش جمع ایرانی، جمع هنرمندان شرح قوانین ومقررات جدید چک در خانه مهر حفظ سلامت جسم و روان در اولویت روزخوش کارآگاه علوی به جام جم می آید آغاز خانه مهر با صدای مجید اخشابی در جام جم هفته بسیج گرامی باد رضا توکلی در جمع ایرانی داستان گنبد سرخ در شب قصه شنیدنی های روزخوش درباره نقش خانواده در آموزش مجازی مشاور پاسخگوی پرسش های حقوقی پرسش ها و نظرات خود، پیرامون انتخابات آمریکا را با کنکاش درمیان بگذارید بوکس موضوع ورزش ایران یک جام جمی میهمان جمع ایرانی آموزش گراتن سیب زمینی و مرغ در خانه مهر نقش آفرین پاورچین به جمع ایرانی می آید راهنمای خانه مهر برای شناخت علائم خطر در بیماریهای کودکان اصول تغذیه صحیح در روزخوش شبنم فرشاد جو در جمع ایرانی طرز تهیه چیکن استراگانف در خانه مهر یلدای سلامت در شبکه جهانی جام جم جایگاه تر جمه در شعر فارسی هنرمندان در جمع ایرانی یک روزخوش با یک خانواده سالم طرز تهیه ته چین کدو حلوایی با مرغ در خانه مهر نگاهی بر معماری ایرانی در روز خوش ترامپ شانسی برای بقا ندارد آموزش خانه مهر برای حفظ تناسب اندام در روزهای کرونایی خنیا ارمغان جام جم برای علاقمندان موسیقی ایرانی معرفی بازار تهران در روزخوش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها