اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سينمايي گلناز از جام جم

فيلم سينمايي گلناز به كارگرداني محمود معظمي از شبكه جهاني جام جم پخش مي شود .

 

  


 

اين فيلم درباره گلناز صارمي دختر بچه‌اي است كه در كودكي پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملاير زندگي مي‌كند. مادرش  قصد دارد تا با يكي از دوستان برادر خود به‌نام حبيب آقا ازدواج كند، اما گلناز با اين وصلت مخالف است چون فكر مي‌كند كه مهرداد صارمي بازيگر معروف سينما پدر اوست!

يك روز مهرداد صارمي در يك برنامه زنده تلويزيوني حضور مي‌يابد تا پاسخگوي سؤالات طرفداران خود باشد. گلناز به برنامه زنگ زده و روي آنتن زنده خود را دختر مهرداد صارمي معرفي مي‌كند و از او مي خواهد كه براي ديدارش به ملاير سفر كند! پس از اين تماس زندگي مهرداد صارمي بهم مي‌ريزد. همسرش قهر كرده و قصد جدايي مي‌كند .

اين اثر را محمود معظمي كارگرداني كرده و حسن روستايي نيز تهيه كننده آن مي باشد . همچنين متين ستوده ، شهرام قائدي و عسل مردي از جمله نقش آفرينان فيلم هستند .

گلناز شنبه 11 آبان ماه ساعت 19:00 به وقت تهران از جام جم پخش مي شود و روز بعد در ساعت هاي 03:00 و 11:00 به وقت تهران باز پخش مي شود .

آخرین اخبار

مهر غدیر در جمع ایرانی بهترین های فوتسال در ورزش ایران شش اصل سلامتی در طب سنتی به یاد سرزمین مادری به عشق خراسان رضوی عید سعید غدیر خم مبارک شنیدنی های روز خوش از تاریخ و فکر خوش حکایت غذای ایرانی در جمع ایرانی علیرضا رضوانی میهمان مشاور می شود اشتغال زایی جوانان در روزهای بد کرونایی یک روزخوش با ورزش بازیگران طنز رادیو میهمان جمع ایرانی هنر گل آرایی در خانه مهر «رواق» جام جم در عید غدیر تحلیل و بررسی شعر مشروطه در آنچه خود داشت ورزش و فناوری در روزخوش آموزش آلاشین مرغ در خانه مهر گذری بر تاریخ بهداشت عمومی در ایران نشانه های خانواده موفق در جمع ایرانی صبحگاه خوش با روزخوش جمع ایرانی پذیرای ورزشکاران حکایت فرزند سیاوش در شب قصه تحلیل و بررسی کنکاش درباره پیام های رهبری به مناسبت ایام حج و عید قربان پخش زنده دعای عرفه از جام جم نقاشی و موسیقی در جمع ایرانی جمع ایرانی عیدتان مبارک در روز عید روزتان خوش باشد گزارشگران ورزشی میهمان ورزش ایران غلبه بر افسردگی در خانه مهر راهنمای خانه مهر برای مزاج شناسی در طب سنتی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور میهمان مشاور می شود منزلت معرفت در بیان امام حسین (ع) مازندران در پهنه ی سرزمین مادری زندگی مدرن و هنر مهر ورزی بایدها و نبایدهادرمراقبت از پوست در روزهای کرونایی خاطره بازی جمع ایرانی با مجریان به حج رفته تسلیت دکتر حسن ملکی مدیر شبکه جهانی جام جم به مناسبت درگذشت اندیشمند گرانقدر بانو بدرالزمان قریب انتصاب مدیر طرح و برنامه شبکه جهانی جام جم نگاهی به دوره بازگشت ادبی در آنچه خود داشت نیازهای من در روزخوش دنیای زیر آب با غواصان ایرانی راهنمای بهداشت دهان ودندان در روزهای کرونایی ایده پردازی در روزخوش شناخت بیماریهای زانو در خانه مهر حج به روایت مستند سازان رفتارهای صحیح اجتماعی در روز خوش خوانش اسطوره ها در شب قصه نگاهی بر قوانین ازدواج ایرانیان با اتباع خارجی چگونه در دوران کرونا ورزش کنیم تحلیل و بازتاب سفر ظریف به عراق و سفرنخست وزیر عراق به تهران صدای خوش ساز و معجزه قلم در جمع ایرانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها