اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سينمايي گلناز از جام جم

فيلم سينمايي گلناز به كارگرداني محمود معظمي از شبكه جهاني جام جم پخش مي شود .

 

  


 

اين فيلم درباره گلناز صارمي دختر بچه‌اي است كه در كودكي پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملاير زندگي مي‌كند. مادرش  قصد دارد تا با يكي از دوستان برادر خود به‌نام حبيب آقا ازدواج كند، اما گلناز با اين وصلت مخالف است چون فكر مي‌كند كه مهرداد صارمي بازيگر معروف سينما پدر اوست!

يك روز مهرداد صارمي در يك برنامه زنده تلويزيوني حضور مي‌يابد تا پاسخگوي سؤالات طرفداران خود باشد. گلناز به برنامه زنگ زده و روي آنتن زنده خود را دختر مهرداد صارمي معرفي مي‌كند و از او مي خواهد كه براي ديدارش به ملاير سفر كند! پس از اين تماس زندگي مهرداد صارمي بهم مي‌ريزد. همسرش قهر كرده و قصد جدايي مي‌كند .

اين اثر را محمود معظمي كارگرداني كرده و حسن روستايي نيز تهيه كننده آن مي باشد . همچنين متين ستوده ، شهرام قائدي و عسل مردي از جمله نقش آفرينان فيلم هستند .

گلناز شنبه 11 آبان ماه ساعت 19:00 به وقت تهران از جام جم پخش مي شود و روز بعد در ساعت هاي 03:00 و 11:00 به وقت تهران باز پخش مي شود .

آخرین اخبار

تبیین مقام مهدویت در رواق شناخت اصول تغذیه و تاثیر آن بر سیستم ایمنی بدن در روزخوش پاسداشت یاد و خاطره سردار دل ها و یاران باوفایش در جام جم علی سلیمانی میهمان جمع ایرانی طرز خوراک توپ مرغ پاپ کورنی در خانه مهر متن منتخب برنامه کنکاش پیرامون شهادت دکتر فخری زاده جایگاه طنز در شعر و ادبیات فارسی محمد فیلی در جمع ایرانی شناخت خانواده سالم در روزخوش گفتگو درباره کرونا و عوارض کبدی در خانه مهر روایتی تازه از حکایات فارسی در روز خوش عبدالرضا فیاضی میهمان جمع ایرانی گنجینه های ما در قاب جام جم طرز تهیه دسر کنوفه پنیری در خانه مهر مشاور از قوانین ثیت شرکت ها می گوید امیر کربلایی زاده میهمان جمع ایرانی زهره حمیدی در جمع ایرانی تحلیل و بررسی کنکاش در خصوص ترور شهید دکتر محسن فخری زاده شهادت دانشمند دفاعی کشور آقای دکتر محسن فخری زاده را تسلیت می گوییم مهمترین رویدادهای ورزشی در ورزش ایران مهر و طنز در جمع ایرانی نقش طب ایرانی در کمک به درمان کرونا حکایت روزخوش از نقش آیین های ایرانی قاسم جعفری به جمع ایرانی می آید . آموزش تارت با کرم پرتغالی در خانه مهر پایان لیبرال دموکراسی در آمریکا ارزش آفرینی در روزخوش رواق در سوگ فاطمه معصومه (س) جمع ایرانی همراه هر ایرانی طرز تهیه دونات بادام زمینی در خانه مهر تعیین راهبردهای فکری فرهنگی بسیج در راستای حفظ و صیانت از انقلاب نشست مشترک حوزه ریاست مجلس و شبکه جهانی جام جم پاسداشت یاد و خاطره سردار دل ها در جام جم شب و جلوه های آن در شعر فارسی مهارت مدیریت زمان و سبک زندگی در روزخوش سید علی صالحی در جمع ایرانی بررسی علل کاهش دید بزرگسالان در خانه مهر اندیشه طراحی در روزخوش جمع ایرانی، جمع هنرمندان شرح قوانین ومقررات جدید چک در خانه مهر حفظ سلامت جسم و روان در اولویت روزخوش کارآگاه علوی به جام جم می آید آغاز خانه مهر با صدای مجید اخشابی در جام جم رضا توکلی در جمع ایرانی داستان گنبد سرخ در شب قصه شنیدنی های روزخوش درباره نقش خانواده در آموزش مجازی مشاور پاسخگوی پرسش های حقوقی پرسش ها و نظرات خود، پیرامون انتخابات آمریکا را با کنکاش درمیان بگذارید بوکس موضوع ورزش ایران یک جام جمی میهمان جمع ایرانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها