اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

یاد یاران در جمع ایرانی، سفره آسمانی

برنامه جمع ایرانی، سفره آسمانی، شنبه 3 خرداد ماه به مناسبت روز آزادسازی خرمشهر ، با رزمندگان این روزها همراه می شود .

شنبه 3 خرداد ماه روزی فراموش نشدنی در تاریخ ایران زمین می باشد، روزی که با غم و شادی عجین شده، غم از دست دادن یاران و شادی آزادی سازی خاک شریف میهن از چنگال دشمنان .

بر همین اساس این برنامه از مهرزاد ارشدی دعوت کرده تا ما را به آن روزها ببرد روزی که خرمشهر آزاد شد، وی عکاس و خبرنگار دفاع مقدس بوده و در روز آزادسازی خرمشهر حضور داشته او تصاویر ویژه ای از آن موقعیت تاریخی را ثبت و ضبط کرده است. آقای ارشدی با همسر محترمشان همراه برنامه می باشند .

ضمنا بانو طیبه اشتری؛ از امدادگر دوران دفاع مقدس و همرزم شهید مریم فرهانیا دیگر میهمان ما هستند، ایشان هم کوله باری از خاطرات غرورآفرین را با خود به همراه دارند .

امشب آخرین قسمت برنامه جمع ایرانی و سفره آسمانی میباشد و پس از ماه مبارک رمضان، برنامه با عنوان جمع ایرانی پخش می شود .

 

جمع ایرانی، سفره آسمانی  ساعت 22:00 به وقت تهران به صورت زنده از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را، درباره برنامه های جام جم از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید .
تلفن بین المللی 46812400444+
شماره شبکه های اجتماعی 9108993934 98+
ایمیل امور مخاطبان mokhatab@jjtvn.ir

 

آخرین اخبار

راهکارهای موفقیت در جمع ایرانی روایت های شیرین از طنز و تاریخ در روزخوش گفتگوهای ثبتی در مشاور بزرگداشت روز قلم در جمع ایرانی بررسی قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت در کنکاش پخش زنده مسابقات لیگ برتر فوتبال از جام جم جشن میلاد امام هشتم در جمع ایرانی گفتگو درباره بیماری هپاتیت در خانه مهر سیروس گرجستانی درگذشت ویژه برنامه روزخوش در میلاد امام رضا (ع) سیمای کرمانشاه در قاب جام جم آموزش کیک پسته و بلوبری در خانه مهر جمع ایرانی در شب میلاد امام هشتم ارزش آفرینی بر اساس ظرفیتهای فردی خاطرات تاکسیرانان پایتخت در جمع ایرانی کرونا و تاثیر آن در تعهدات رواق در شوق میلاد امام هشتم شناخت سبک هندی در آنچه خودداشت چگونه خانواده آینده خود را تعیین کنیم شکست‌های طلایی در مسیر موفقیت آموزش تهیه کالباس مرغ و قارچ خانگی در خانه مهر درباره آینده و تدارک پیوسته آموزش ببینید. یک روز خوش با تغییر زاویه دید معرفی یک روش جالب برای تشخیص کووید 19 شادی و نشاط در جمع ایرانی پخش زنده مسابقات لیگ برتر فوتبال از جام جم همه چیز درباره داوری بین المللی در مشاور یک روزخوش با شور و هیجان پاسداشت شهدای هفت تیر در جمع ایرانی ایران، قربانی تروریسم بانوان بسکتبالیست در ورزش ایران جمع ایرانی محبوب هر ایرانی آخرین روند پیشگیری و ابتلا به کرونا در خانه مهر توصیه های روزخوش برای بهبود روابط خانواده عطر بیدمشک و طعم نقل ناب در جام جم جمع ایرانی به سوی موفقیت نکته های خانه مهر درباره رشد طبیعی گفتار و زبان گفتگو از عظمت جهان هستی در رواق آموزش میلک شیک بادام زمینی در خانه مهر پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی در جمع ایرانی روز خوش و راه رسیدن به خوشبختی آنچه خود داشت به سبک خراسانی میپردازد . جمع ایرانی در شب میلاد حضرت معصومه (س) طرز تهیه کیک عسل با سس کارامل در خانه مهر راهنمای تعامل خانواده در روز خوش طرز تهیه پرده پیلاوی در خانه مهر دختران موفق ایرانی در جمع ایرانی روز خوش همراه بانوان ورزشکار درخشش نوجوانان در جمع ایرانی تازه های جمع ایرانی از مدرسه و دانشگاه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها