اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تاکید بر لزوم برقراری نظام پیشنهادات طی چهار نشست مدیر شبکه جهانی جام جم و کارکنان این شبکه

در نشست مدیر شبکه جام جم با همکاران این مجموعه بر ضرورت برگزاری نشست های صمیمانه و همفکری مدیران شبکه‌ها با کارکنان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ حسن ملکی مدیر شبکه جام جم در این نشست با اشاره به مجزا شدن سه کانال جام جم، تلاش های پرثمر همکاران که موجب شکوفایی این شبکه و تبدیل آن به 3 کانال مجزا شده را ستود و تعامل مستمر با کارکنان، تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های همکاران و بهره گیری از خرد جمعی برای پیشبرد بهتر امور شبکه را جزو وظایف اصلی خود دانست.

وی رسالت همکاران تولید و فنی را پس از 3 کاناله شدن شبکه سنگین تر دانست و از آنها خواست تا تمام تلاش خود را برای تقویت تجهیزات، استودیوها و رژی های شبکه به کار برده و گام بعدی خود را حرکت به سوی HD و حتی 4K شدن شبکه تعریف کنند.

ملکی همچنین بر ضرورت برگزاری نشست های صمیمانه و همفکری مدیران شبکه ها با کارکنان با توجه به تاکید معاون سیما اشاره کرد و گفت: این جلسات بدون حضور مدیران صف و ستاد شبکه برگزار می شود تا همکاران نقطه نظرات خود را به راحتی با مدیر شبکه در میان بگذارند.

مدیر شبکه جام جم در این نشست با لزوم تقویت بدنه کارشناسی گروه ها، طرح و برنامه و اطلاعات و برنامه ریزی، برضرورت ارائه ایده های خلاقانه برای تولید برنامه های جذاب از سوی همکاران فعال در گروه های برنامه ساز تأکید کرد.

نشست

ملکی، تأمین برنامه را به دلیل نقشی که در تنظیم کنداکتور و نیز شناسایی، آماده سازی و پخش برنامه های تولید شده در خارج از شبکه دارد مهم ارزیابی کرد و افزود: انتظار من این است که تأمین برنامه شبکه از پخش خام برنامه های شبکه های دیگر خودداری کرده و با انجام برخی تغییرات و اصلاحات، آنها را جمعی تر و جذاب تر کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به کارگیری برنامه سازانی که از نیازهای ایرانیان و فارسی زبانان خارج کشور مطلع باشند و همچنین تولید برنامه های بیشتر در زمینه آموزش زبان فارسی باید از اولویت های شبکه جام جم باشد.

ملکی همچنین به کارگیری بهترین مجریان سازمان و معرفی ایرانیان موفق خارج کشور را از مواردی برشمرد که به جذب مخاطب بیشتر این شبکه کمک می کند.


مدیر شبکه جام جم از برقراری نظام پیشنهادات در این شبکه هم خبر داد و افزود: به همکارانی که بهترین ایده ها را چه در حوزه طرح و برنامه، چه در حوزه تولید و فنی و یا ساختار و نیروی انسانی بدهند که قابل اجرا بوده و موجب ارتقای بهره وری می شود جوایزی اهدا خواهد شد.

لزوم به روز رسانی تجهیزات نور، صدا و تصویر، میکروفون ها، سرورها و ... و ارائه تولیدات شبکه جام جم در سطح استاندارهای بین المللی به منظور افزایش کیفیت برنامه ها از دیگر مواردی است که در این نشست بر آن تاکید شد.

در این جلسه همکاران شبکه همچنین از دغدغه های مالی و مسائل مربوط به وضعیت استخدامی، مواردی را مطرح کردند.

آخرین اخبار

نگاهی بر تاریخ تهران در روزخوش همزیستی سالمندان و کرونا روایت مولانا از مروت امیرالمومنین علی (ع) شکوه غدیر در جمع ایرانی تحلیل و بررسی انفجارهای پیچیده لبنان و بازخوانی نقش آمریکا برای به آشوب کشیدن لبنان غلبه بر افسردگی در خانه مهر عطر غدیر از جمع ایرانی می آید مهر غدیر در جمع ایرانی بهترین های فوتسال در ورزش ایران شش اصل سلامتی در طب سنتی به یاد سرزمین مادری به عشق خراسان رضوی شنیدنی های روز خوش از تاریخ و فکر خوش حکایت غذای ایرانی در جمع ایرانی علیرضا رضوانی میهمان مشاور می شود اشتغال زایی جوانان در روزهای بد کرونایی یک روزخوش با ورزش بازیگران طنز رادیو میهمان جمع ایرانی هنر گل آرایی در خانه مهر «رواق» جام جم در عید غدیر تحلیل و بررسی شعر مشروطه در آنچه خود داشت ورزش و فناوری در روزخوش آموزش آلاشین مرغ در خانه مهر گذری بر تاریخ بهداشت عمومی در ایران نشانه های خانواده موفق در جمع ایرانی صبحگاه خوش با روزخوش جمع ایرانی پذیرای ورزشکاران حکایت فرزند سیاوش در شب قصه تحلیل و بررسی کنکاش درباره پیام های رهبری به مناسبت ایام حج و عید قربان پخش زنده دعای عرفه از جام جم نقاشی و موسیقی در جمع ایرانی جمع ایرانی عیدتان مبارک در روز عید روزتان خوش باشد گزارشگران ورزشی میهمان ورزش ایران غلبه بر افسردگی در خانه مهر راهنمای خانه مهر برای مزاج شناسی در طب سنتی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور میهمان مشاور می شود منزلت معرفت در بیان امام حسین (ع) مازندران در پهنه ی سرزمین مادری زندگی مدرن و هنر مهر ورزی بایدها و نبایدهادرمراقبت از پوست در روزهای کرونایی خاطره بازی جمع ایرانی با مجریان به حج رفته تسلیت دکتر حسن ملکی مدیر شبکه جهانی جام جم به مناسبت درگذشت اندیشمند گرانقدر بانو بدرالزمان قریب انتصاب مدیر طرح و برنامه شبکه جهانی جام جم نگاهی به دوره بازگشت ادبی در آنچه خود داشت نیازهای من در روزخوش دنیای زیر آب با غواصان ایرانی راهنمای بهداشت دهان ودندان در روزهای کرونایی ایده پردازی در روزخوش شناخت بیماریهای زانو در خانه مهر حج به روایت مستند سازان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها