اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

خانه مهر در روزهای پایانی تابستان

از دفاع مقدس تا کرونا

روز دوشنبه 29 شهریور با حضور دکتر مهدی کیال ، متخصص جراحی عمومی درباره "درمان دردهای چاقی " صحبت می کنیم. آقای هادی چابک، "آموزش خاتم کاری" و خانم بهاره رفیعی طرز تهیه "مگنوم مرغ سوخاری" را آموزش می دهند. همچنین در ادامه یاسین منوچهری کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی درباره مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در زمان کرونا با مجریان برنامه به گفتگو می نشیند.

روز سه شنبه 30شهریور دکتر عبدالرضا نوری، دکترای تخصصی علوم تغذیه، درباره "اصول تغذیه سالم" مطالبی به همراهان برنامه ارائه می کنند. در بخش آشپزی طرز تهیه قورمه بادجان سبزواری را با آقای عباس یعقوبی تجربه می کنیم. و در بخش هنری؛ خانم خدیجه ایلخانی ، "ساخت گلهای خمیری" را آموزش می دهند.

و روز چهارشنبه 31شهریور در بخش گفتگوی کارشناسی امیر سرتیپ دوم دکتر بهزاد موذنی رییس اداره بهداشت، درمان و پیشگیری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، درباره "مقایسه هشت سال دفاع مقدس با دوران کرونا" صحبت می کنند

"آموزش چهل تیکه دوزی سه بعدی توسط خانم اعظم عبداللهی تدریس می شود و خانم بتول صفرزاده طرز تهیه "فالوده کرمانی "را آموزش می دهند.

همچنین در قسمت دوم بخش کارشناسی حمید رضا سلیمانی کارشناس کسب و کار درباره خلاقیت و کارآفرینی در خانواده و حس مسئولیت پذیری فرزندان مطالب مفیدی ارائه می کنند.

برنامه خانه مهر روزهای دوشنبه تا جمعه ساعت 19:30 به وقت تهران از آنتن شبکه جام جم پخش می شود.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را، درباره برنامه های جام جم از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید

تلفن بین المللی 46812400444
شماره شبکه های اجتماعی 9108993934 98
ایمیل امور مخاطبان mokhatab@jjtvn.ir

آخرین اخبار

نگاهی به آداب ورسوم اهل تسنن و تشیع در هفته وحدت از لنز دوربین شب نشینی کنکاش با موضوع هفته وحدت به روی آنتن می رود شب نشینی به بهانه روز جهانی عصای سفید السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) یک نابینا چطور خواب می بیند؟/ صفات خدا، پیامبر (ص) و ائمه معصومین (ع) را در وجود خود زنده کنیم رامین ناصر نصیر به «شب نشینی» می آید پای پلیس به شب نشینی باز شد والیبال بانوان و کشتی آزاد دو موضوع مورد بحث ورزش ایران حال و هوای شهادت پدر امام عصر (عج) در برنامه «صبح پارسی» فردا بازیگر سریال پدر مهمان «شب نشینی» امشب استفاده از تکنولوژی راه مناسب سازی شهر برای معلولان روایت بازیگری و بسکتبال در شب نشینی نحوه طراحی شهری برای نابینایان، موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا دوران طلایی درمان بیماری را با مراجعه نکردن به پزشک از بین نبریم سادیای گاندو۲ مهمان «شب نشینی» امشب شهریاری در شب نشینی از مافیای هنر گفت در برنامه «صبح پارسی» فردا مبارزه با سرطان را بیاموزید بازیگر دینامیت به «شب نشینی» می آید "ادب و هنر" محور گفتگوی صبح پارسی از ازن تراپی تا شهرت و بازیگری سوگلی قهوه تلخ مهمان «شب نشینی» امشب ضعف در برنامه ریزی یکی از اساسی ترین مشکلات مدیریت اقتصاد در خانواده صبح پارسی با موضوع اقتصادی به روی آنتن می رود تحلیل تحولات عراق و انتخابات پارلمانی از منظر کارشناس کنکاش جایگاه وقف در اسلام سفر به شهر خسرو و شیرین نوجوان ایرانی دنیا را چگونه می بیند... کنکاش به انتخابات عراق می پردازد حال و هوای شب نشینی در روز جهانی کودک چطور بفهمیم کودکمان بیش فعال است؟ خاله قاصدک، مهمان «شب نشینی» امشب شب نشینی در شب حلول ماه ربیع هندبال بانوان و کشتی آزاد دو موضوع مورد بحث ورزش ایران حلول ماه ربیع الاول مبارک روز کودک موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا بازیگر ولایت عشق به «شب نشینی» می آید چرا نام حدیث معروف امام رضا (ع) سلسله الذهب است؟ از کارتن خوابی تا ثبت رکورد گینس قهرمان اولاهو به «شب نشینی» می آید برنامه «صبح پارسی» فردا سیاهپوش عزای شاه طوس می شود حب به اهل بیت فقط شرکت در محافل عزاداری و سیاهپوشی نیست/ چگونه سبک زندگی خود را اصلاح کنیم؟ شب نشینی در شامگاه رحلت پیامبر خوبیها سبک زندگی موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا بازیگر معروف اخراجی ها به «شب نشینی» می آید کتب شهید مطهری بهترین نقشه راه برای شناخت شخصیت پیامبر و اهل بیت(ع) نقل زندگینامه بزرگترین واقف ایرانی در شب نشینی فتحعلی اویسی درگذشت برنامه «صبح پارسی» فردا به سوگ پیامبر (ص) و اهل بیتشان می نشیند شاعر افغان به «شب نشینی» می آید آثار و برکات وقف

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها