اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران ، به شبکه جهانی جام‌جم می‌آید

خدمات‌ شرکت ملی پست در حوزه بین‌الملل به هموطنان خارج از کشور چیست؟

شبکه جهانی جام‌جم در برنامه این هفته «مشاور» میزبان رمضان‌علی سبحانی‌فر، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است تا به سوالات بینندگان برنامه با موضوع اقدامات و خدمات شرکت ملی پست در حوزه بین‌الملل و ایرانیان خارج از کشور پاسخ دهند.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه جام‌جم؛ برنامه‌ زنده «مشاور» یکشنبه‌ها ساعت ۲۱:۴۵ به وقت تهران با هدف هویت بخشی‌، حمایت و حفظ حقوق ایرانیان در هر نقطه از جهان، از آنتن شبکه جهانی جام‌جم تقدیم ببیندگان داخل و خارج از ایران می‌شود؛ این برنامه همواره سعی کرده موضوعاتش را با نیازهای مخاطب امروز هماهنگ کند تا بازخورد خوبی از ایشان کسب نماید. از این رو توانسته است در طول مدت پخش خود جزو پُر بیننده‌های تلویزیون باشد.

ساختار این برنامه به گونه‌ای طراحی شده‌ که شامل آیتم‌ها و بخش‌های متنوعی است تا ببینده بتواند به نتایج مطلوب برسد و با تماشای این برنامه‌، پاسخ سوالات خود را در حوزه مسائل حقوقی، قضایی و اقتصادی دریافت کند و انتخابی آگاهانه داشته باشد. مخاطب هدف این برنامه هموطنان عزیز مقیم خارج کشور و یا ایرانیانی هستند که قصد سفر دارند.

این برنامه در گروه تولیدات بین‌الملل شبکه جهانی جام‌جم تولید می‌شود و در هر قسمت میزبان مسئولین عالی رتبه، چهره‌های شاخص و کارشناسان خبره حقوقی و قضایی و اقتصادی است. مجری کارشناس برنامه، دکتر مازیار قاسمی گودرزی است و تهیه‌کنندگی برنامه را بهرنگ ابراهیمی و سردبیری آن را ابوالفضل ولی‌زاده بر عهده دارند.


در برنامه این هفته «مشاور» که 26 دی ماه 1400 پخش خواهد شد، با حضور رمضان‌علی سبحانی‌فر، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، خدمات شرکت‌ ملی پست به ایرانیان خارج از کشور، مزیت‌های پُست ایران در عرصه بین الملل،  هوشمندسازی و اقدامات فرهنگی پست ایران و ابعاد جهانی آن بررسی می‌شود.

گفتنی‌ست ایرانیان مقیم خارج از کشور و هموطنان عزیز می‌توانند از طریق آدرس moshaver@jjtv.ir ، صفحه اینستاگرام برنامه به نشانی @moshaver_tv ، تلفن بین‌المللی 46812400444+ و همچنین در شبکه‌های اجتماعی با شماره 989108993934+ ، سوالات و مسائل حقوقی خود را مطرح نمایند.

ضمنا این برنامه زنده از طریق ماهواره Hotbird 13C فرکانس ۱۰۷۷۵ در اروپا، ماهواره Galaxy 19 فرکانس ۱۲۰۲۸ در امریکا و ماهواره Badr 5 فرکانس ۱۲۲۸۴ در غرب آسیا قابل دریافت است.

آخرین اخبار

صبح پارسی 4 خرداد با موضوع کتاب جنگ 33 روزه به روی آنتن می رود قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به برنامه «شب نشینی» امشب می‌آید امروز درباره سرطانهای شایع زنان صحبت می کنیم خواندن نماز شکر به هنگام بازگشت به خرمشهر خرمشهر نماد صلابت و مقاومت چرا افراد باید به فرهنگ و مراسم خانوادگی یکدیگر در زندگی مشترک احترام بگذارند با خانه مهر اولین روز هفته میهمان مخاطبان هستیم اهمیت علاقه و اعتقاد بازیگر به نقش از نگاه آتش‌تقی‌پور سوم خرداد، روز مقاومت، ایثار و پیروزی معیارهای درست ازدواج چیست؟ رئیس هیت مدیره خانه معدن ایران به شب نشینی دعوت شد مهمانی شب نشینی بازیگری از خطه سرسبز شمال بررسی صلاحیت دیوان عدالت اداری در رسیدگی به شکایات ایرانیان مقیم خارج واکنش های غرب به اتفاقات اخیر خاورمیانه میلاد کاکاوند مهمان امشب برنامه «شب نشینی» اهدای عضو اهدای زندگی با خانواده تا بهشت خانواده تلویزیونی میهمان شب نشینی پنجشنبه اهمیت دانش کارشناسی برای ورود به بازارهای سرمایه‌گذاری  / گفت‌وگو با علیرضا محمودی، نویسنده کتاب‌های دانشگاهی درباره روز ملی جمعیت بیشتر بدانیم در شب نشینی امشب با فعالیت " باغ موزه نفت کرمان" بیشتر آشنا خواهیم شد. گفتگو درباره تالیف ۳۴ عنوان کتاب در برنامه «صبح پارسی» فردا چرا نمی توانیم خوب بخوابیم؟ نقش ایرانیان خارج از کشور در ترویج آثار ادبیات فارسی اهمیت ارتباطات سالم با ایرانیان خارج از کشور فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، میراث معنوی ایرانیان سوزن دوزی ، هنر فاخر دست زنان بلوچ سخنگوی پیشین وزارت خارجه مهمان اصلی برنامه «شب نشینی» امشب چگونه دکور خانه را با هویت خود ترکیب کنیم؟ تاثیر «درک متقابل» در تعارف کردن در برنامه مشاور مطرح شد: کیک اقتصادی کشور با سرمایه گذار خارجی بزرگ می شود 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی ها شب نشینی یک شب بهاری در کنار قهرمان دره نورد تاثیر جامعیت شاهنامه فردوسی در ماندگاری آن برای رفع خستگی چه کارهایی انجام دهیم مسابقه فرهنگی، هنری «آفتاب هشتم» میثاق فجر: کودکان برای نقالی، اول باید داستان شاهنامه را بدانند در شب نشینی یکشنبه درباره پیشینه نقالی گفتگو می کنیم چرا برخی جوانان از زندگی مشترک هراس دارند؟ میترا نوری: هندبال ایران در وضعیت خوبی قرار دارد راههای جذب سرمایه گذاری (موانع و فرصتها) تجربه اندوزی از کت جادویی تا معمای شاه تقویت مناسبات منطقه ای پخش مستیم فوتبال حضور پر افتخار‌ترین بانوی ورزشی رشته وشو در برنامه «شب‌نشینی» یانوان طلایی در ورزش ایران بررسی اهمیت آزمایشهای ژنتیک از چه دوره ای در شاهنامه دوره قانون‌گذاری یاد می‌شود؟ جوانی که با وجود محدودیت توانست مدال طلای پاراکانو را کسب کند معلم خوشنویسی که بازیگر شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها