اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

قدردانی وزارت امور خارجه از ویژه برنامه نوروزی شبکه جهانی جام جم

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول از ویژه برنامه نوروز شبکه جهانی جام جم تقدیر کرد.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول با ارسال یادداشتی به جناب آقای جبلی، رئیس رسانه ملی از ویژه برنامه نوروز و سایر همکاری‌های شبکه جهانی جام جم تقدیر کرد. 

جواد معبودی فر، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول، ضمن اشاره به پخش ویژه برنامه نوروز شبکه جام جم از کانال‌های تلویزیونی ترکیه نظیر شبکه 7، خبر از  بازخوردهای مطلوب و گسترده این برنامه در رسانه‌های اجتماعی آن کشور داد. 
وی همچنین در این پیام ضمن تشکر از همکاری‌های جناب آقای دکتر ملکی، مدیر شبکه جهانی جام‌جم و سایر همکاران ایشان افزوده است: پخش این برنامه و سایر برنامه‌های موفق مانند برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی  می‌تواند منجر به ارتقای تعاملات و ارتباطات نمایندگی‌ها با ایرانیان خارج از کشور و همچنین موجب نزدیکی و تعامل بیش از پیش مجموعه نظام و شهروندان خارج از کشور شود؛ از این رو  آمادگی این نمایندگی برای طراحی و ساخت برنامه‌های مشابه اعلام می شود.

دکتر حسن ملکی، مدیر شبکه جهانی جام‌جم گفت: در سال جدید به مانند قبل، تلاش کردیم با نیاز سنجی میدانی و رصد اولویت‌های مخاطبین، برنامه‌های شاخصی را تولید و روانه آنتن کنیم. یکی از این برنامه‌ها، برنامه‌ زنده «جشن نوروز ۱۴۰۱» بود که به ابتکار شبکه جام‌جم و با همکاری مجموعه کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در ترکیه تقدیم ببیندگان داخل و خارج از ایران شد و از آنتن شبکه‌های آموزش و سلامت نیز تقدیم نگاه گرم ببیندگان داخل گردید.

وی افزود: از آنجایی که این برنامه مورد استقبال ایرانیان خارج از کشور قرار گرفت تصمیم گرفته‌ایم تا در مناسب‌های خاص و اعیاد با همکاری کنسول‌گری ایران در برخی کشورهای هدف این «محفل صمیمی» را ادامه داده و بصورت زنده پخش نماییم. شبکه جهانی جام‌جم همواره تلاش می‌کند تا به عنوان مرجعی رسانه‌ای در کنار هموطنان خارج نشین باشد.

ملکی، تدارک گسترده برای زنده نگهداشتن سنت‌های دیرپای ایرانی را رویکرد اصلی برنامه دانست و عنوان کرد: با حضور چهره‌های شاخص و نخبه ایرانی در حوزه‌های مختلف هنری،  فرهنگی،  ورزشی و... تلاش داریم تا خاطره یک شب جشن در یادها باقی بماند. همچنین با دعوت از شخصیت‌ها و مهمانان خارجی از جمله دیپلمات‌های کشورهای هدف قصد داریم تا دریچه تازه و نگاه جدید و زیبایی از میراث فرهنگی مشترک و وحدت و یکپارچگی ملت‌های منطقه در این برنامه جلوه‌گر شود.
گفتنی‌ست ایرانیان مقیم خارج از کشور و هموطنان عزیز می‌توانند از طریق تلفن بین‌المللی 46812400444+ و همچنین در شبکه‌های اجتماعی با شماره 989108993934+ ، با شبکه جهانی جام جم در ارتباط باشند.

ضمنا این برنامه‌های زنده جام‌جم از طریق ماهواره Hotbird 13C فرکانس ۱۰۷۷۵ در اروپا، ماهواره Galaxy 19 فرکانس ۱۲۰۲۸ در امریکا و ماهواره Badr 5 فرکانس ۱۲۲۸۴ در غرب آسیا قابل دریافت است.

آخرین اخبار

مجله اقتصادی فرصت صنایع دستی، پیوند هنر و معنویت است "دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها