اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پوریا افسونگرها: طبیعت ایران برای افراد خارجی بسیار جذاب است

مژگان باقرزاده مردانی و پوریا افسونگرها زوج سنگ نورد و هادی جواهری کارشناس دانش بنیان ایرانی، مهمانان برنامه شب نشینی امشب بودند.

در بخش اول گفتگو هادی جواهری گفت: من مدیر عامل شرکت خدمات پزشکی  هستم، که یکی از شرکت‌های دانش بنیان در محصولات پزشکی و‌های تک است.

او ادامه داد: شرکت ما جزو اولین شرکت‌هایی است که در خاورمیانه تولید مفصل زانو و لگن را آغاز کرده ولی در حال حاضر چند شرکت دیگر نیز به ما در ایران اضافه شدند.

 ما جزو شرکت‌های دانش بنیان محسوب می‌شویم .هر سال محصولات جدید ارائه می دهیم و همچنین تغییر تحولاتی با توجه به تحقیقات علمی انجام می دهیم.

گفتنی ست با همکاری دانشگاه امیرکبیر، تهران و شریف یک محصول برای زانو تولید کردیم و امیدواریم به زودی رونمایی ‌کنیم.

او ادامه داد: ساخت محصولات پزشکی ایران جایگاه بسیاری خوبی در جهان دارد و تمام این‌ها به پشتوانه علمی این محصولات در دانشگاه‌ها بر می‌گردد که توجه ویژه‌ای به آن‌ها شد و باعث شد حتی محصولات جدیدی تولید شود.

جواهری اظهار کرد: ایران رتبه دوم و سوم درمان گرفتگی و تومورهای مغزی دارد و محصولاتی را ارائه داده است که می‌توانیم بگوییم در کنار کشورهای پیشرو، این رتبه‌ها را کسب کرده ایم.

 ما بسیاری از شرکت‌های خارجی را مجاب کردیم که با آن‌ها همکاری کنیم تا بتوانیم مواد اولیه این محصولات را در ایران تولید کنیم.

او ادامه داد: در ایران وزارت بهداشت بسیار روی استاندارد محصولات دقت دارد. پس کسانی که از این محصولات استفاده می‌کنند مطمئن باشند استانداردهای لازم اخذ شده است.

در بخش دوم گفتگو پوریا افسونگرها گفت: خوشحالم که می توانم صخره نوردی را معرفی کنم.

او گفت: صخره نوردی طناب‌های محکمی دارد که ورزشکاراز این طناب آویزان می شود و یک کلاه ایمنی که استفاده از آن الزامی ست.

او ادامه داد: این طناب‌ها گره زده می‌شوند و تحت فشار به راحتی باز نخواهند شد و از امنیت بالایی برخوردارند، پس کسانی که می‌خواهند وارد این رشته شوند ترس از این موضوع نداشته باشند.

صخره نوردی و سنگ نوردی در سالن،  مسابقات جهانی دارد اما کوهنوردی مسابقه‌ای ندارد و ورزش قهرمانی نیست.

بیشتر ورزشکارانی که با من همراه می‌شوند ورزشکاران خارجی هستند، اما در شرایط کرونا وضع ورزشها اصلا خوب نیست. که امیدواریم بهتر شود.

افسونگرها اظهار کرد: برای افرادی که در خارج زندگی می‌کنند طبیعت ایران بسیار جذاب است زیرا راحت می‌توانند خودشان را به قله دلخواهشان برسانند.

من و همسرم در ورزش کوهنوردی با هم آشنا شدیم و سه سال است که ازدواج کردیم و همدیگر را بسیار درک می‌کنیم.

مژگان باقرزاده مردانی (همسر پوریا) توضیح داد: صخره نوردی یک رشته ورزشی است که در تمام دنیا شناخته شده است اما من چون سنم موقع شروع این ورزش بالاتر از حد مجاز این ورزش بود نتوانستم وارد مسابقات شود.

وی افزود: صخره نوردی یک ورزش بدون مرز است و هر کسی در هر سنی می‌تواند آن را شروع کند اما هرچه جوان‌تر باشد هنگام شروع مهات بالاتری به دست خواهد آورد.

برای ورزش صخره نوردی و کوهنوردی بسیار وضعیت جسمانی بسیار مهم است، اما این موضوع نباید موجب ترس یا نگرانی خانمها شود. خانم‌ها هم به راحتی می‌توانند آن را انجام دهند.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

 

آخرین اخبار

قهرمان ناشنوای کاتا مهمانان برنامه «شب نشینی» امشب معرفی خدمات اداره تایید اسناد وزارت امورخارجه برای ایرانیان خارج از کشور آموزش رایگان و اشتغال‌زایی برای بیش از ۹۰۰ معلول توسط موسسه خیریه نگاهی دقیق به اهداف ائمه برای هدایت مردم در نسل‌های مختلف به مناسبت روز قانون: بررسی جایگاه قانون در کشور ما فناوری اطلاعات، یکی از ضروریات جامعه بشری امروز درباره آبله میمونی بیشتر بدانیم «صبح پارسی» فردا با موضوع تله‌های شخصیتی آغاز می‌شود اثرات سیگار بر ریه ورزش ایران این هفته و گفتگو با تنیسورها سلام به فرمانده در شبکه جام جم «صبح پارسی» پنجشنبه به طبیعت گردی می پردازد رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به شب نشینی دعوت شد نقش و نگار گلابتون دوزی نماد گرمی وجود مردمان جنوب سرافرازانی از دیار لاله های خون در قاب شب نشینی صبح پارسی 4 خرداد با موضوع کتاب جنگ 33 روزه به روی آنتن می رود قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به برنامه «شب نشینی» امشب می‌آید امروز درباره سرطانهای شایع زنان صحبت می کنیم خواندن نماز شکر به هنگام بازگشت به خرمشهر خرمشهر نماد صلابت و مقاومت چرا افراد باید به فرهنگ و مراسم خانوادگی یکدیگر در زندگی مشترک احترام بگذارند با خانه مهر اولین روز هفته میهمان مخاطبان هستیم اهمیت علاقه و اعتقاد بازیگر به نقش از نگاه آتش‌تقی‌پور معیارهای درست ازدواج چیست؟ رئیس هیت مدیره خانه معدن ایران به شب نشینی دعوت شد مهمانی شب نشینی بازیگری از خطه سرسبز شمال بررسی صلاحیت دیوان عدالت اداری در رسیدگی به شکایات ایرانیان مقیم خارج واکنش های غرب به اتفاقات اخیر خاورمیانه میلاد کاکاوند مهمان امشب برنامه «شب نشینی» اهدای عضو اهدای زندگی با خانواده تا بهشت خانواده تلویزیونی میهمان شب نشینی پنجشنبه اهمیت دانش کارشناسی برای ورود به بازارهای سرمایه‌گذاری  / گفت‌وگو با علیرضا محمودی، نویسنده کتاب‌های دانشگاهی درباره روز ملی جمعیت بیشتر بدانیم در شب نشینی امشب با فعالیت " باغ موزه نفت کرمان" بیشتر آشنا خواهیم شد. گفتگو درباره تالیف ۳۴ عنوان کتاب در برنامه «صبح پارسی» فردا چرا نمی توانیم خوب بخوابیم؟ نقش ایرانیان خارج از کشور در ترویج آثار ادبیات فارسی اهمیت ارتباطات سالم با ایرانیان خارج از کشور فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، میراث معنوی ایرانیان سوزن دوزی ، هنر فاخر دست زنان بلوچ سخنگوی پیشین وزارت خارجه مهمان اصلی برنامه «شب نشینی» امشب چگونه دکور خانه را با هویت خود ترکیب کنیم؟ تاثیر «درک متقابل» در تعارف کردن در برنامه مشاور مطرح شد: کیک اقتصادی کشور با سرمایه گذار خارجی بزرگ می شود 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی ها شب نشینی یک شب بهاری در کنار قهرمان دره نورد تاثیر جامعیت شاهنامه فردوسی در ماندگاری آن برای رفع خستگی چه کارهایی انجام دهیم مسابقه فرهنگی، هنری «آفتاب هشتم»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها