اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تدارک گسترده شبکه جام جم برای فصل تابستان

شبکه جهانی جام جم با تولید برنامه های متنوع به استقبال تابستان می‌رود.

برنامه "ایران زیبا" کاری از گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه، با هدف  برجسته کردن ظرفیت های اقوام ایرانی در زمینه فرهنگ، آداب، رسوم و روابط اجتماعی در 26 قسمت 45 دقیقه ای به روی آنتن می رود. 
 مجموعه"پریزاد" در  13 قسمت 45 دقیقه ای،  نام دیگر مستندی است که با هدف معرفی زنان موفق ایرانی و سرآمد عرصه علوم دانش بنیان با نگاهی به شعار سال، تولید و اشتغال در گروه فرهنگ و ادب و هنر تهیه و روانه آنتن می‌شود. 
"ایران از نگاه دیگران" کاری از گروه بین الملل در 13 قسمت 25 دقیقه ای است که با محوریت همراهی با گردشگران خارجی سفر کرده به ایران و همچنین با هدف معرفی ایران واقعی و فرهنگ و تمدن مردم این سرزمین تولید و پخش می شود. 
"در ایران" نام دیگر مجموعه ای است که در 13 قسمت ده دقیقه ای به ارائه گزارش از فعالیت جوانان و نوجوانان موفق ایرانی و سرگرمی،های مفید در ایام تابستان می پردازد. این برنامه در گروه اجتماعی شبکه تهیه شده است. 
"ژرفا"  عنوان برنامه ای مشترک از گروه فرهنگ و ادب و هنر و معارف دینی شبکه است که در 82 قسمت 55 دقیقه ای در قالب گفتگوهای  معرفتی شبانه با محوریت تاریخ و تمدن، سبک زندگی، هویت و فرهنگ، شعر و ادبیات، اندیشه ورزی، حکومت دینی پخش می شود. 
میان برنامه "چند لحظه از وطن" با ثبت و پخش تصاویر از نقاط مختلف تهران به درخواست هموطنان خارج کشور، همراه با زیرصدای تماس تلفنی مخاطب درخواست کننده است که در قالب آیتم¬های 5 دقیقه ای در گروه اجتماعی تهیه شده است. 
"بازی شو" در خصوص  طراحی اپلیکیشن و تعامل با نوجوانان شرکت کننده از خارج کشور بر مبنای بازیهای تولید داخل است.  تولیدات بنیاد بازیهای رایانه ای محصول تلاش و خلاقیت جوانان فعال در این عرصه بوده و در 44 قسمت 33 دقیقه ای در گروه کودک تدارک دیده شده است. 
"یادداشت های گمشده" که به نمایش چهره واقعی خاندان پهلوی بر مبنای خاطرات و یادداشت¬های اسدالله علم وزیر دربار و محرم‌ اسرار آخرین پادشاه ایران می پردازد، در گروه فرهنگ و ادب و هنر تهیه شده و شامل 13 قسمت 25 دقیقه ای است. 
"مسابقه محله" که شامل حضور در مدارس ایرانی در کشورهای حاشیه خلیج فارس و انجام بازی های گروهی و حضور دانش آموزان ایرانی و والدین آنها است؛ در 30 قسمت 20 دقیقه ای در گروه کودک تهیه و پخش خواهد شد. 
"عمو صفا در سفرهای تاریخی" کاری از گروه کودک با مضمون  سفر موجودات فضایی به همراه عمو صفا به نقاط مختلف ایران، شناسایی و معرفی اماکن و دیدنی های تاریخی و طبیعی ایران است که برای کودکان و در قالب جذاب ترکیب رئال و انیمیشن  در 30 قسمت 33 دقیقه ای به روی آنتن می رود. 
"ستارگان پارسی" با هدف مشارکت فارسی زبانان همسایه در قالب  مسابقه با حضور شرکت کنندگانی از افغانستان ، تاجیکستان و ایران با محوریت زبان فارسی و حوزه تمدنی ایران بزرگ  در 20 قسمت 40 دقیقه ای در گروه بین الملل شبکه جام جم تولید و آماده پخش است. 
"همراه با خبرنگاران افتخاری" با تکیه بر گزارش مردمی از کشورهای مختلف درباره فعالیت ایرانیان در تابستان توسط مخاطبان شبکه در 20 قسمت 5 دقیقه ای و در واحد امور مخاطبان شبکه تهیه و روانه آنتن می شود. 

آخرین اخبار

دیدار استانداران ایلام و آذربایجان غربی با مدیر شبکه جهانی جام جم «صبح پارسی» فردا میزبان خانواده شهید رکن آبادی، (سفیر سابق ایران در لبنان) است نعمت سریال بوم و بانو میهمان شب نشینی سه شنبه شب ژن درمانی به کمک بیماری های ژنتیک می آید ریشه‌های اصلی طرحواره محرومیت هیجانی-عاطفی احساسی چیست؟ حضور نویسنده و کاندید برترین نویسنده جشنواره قلم در صبح پارسی هشدار مصرف فست فودها در برنامه خانه مهر شناگر ناشنوای قهرمان میهمان شب نشینی آمریکا کدام قوانین حقوق بشر را قبول ندارد؟ خیرین چراغ راههای تاریکند در مشاور مطرح شد: ژرفا با محوریت هویت و فرهنگ با موضوع جهانی شدن و هویت وچالش های صبح پارسی با محوریت هفته حقوق بشر شب نشینی بوی نیکوکاری می گیرد کسب ۲ جایزه طرح ملی سیمرغ توسط عظیم صیدی آشنایی با خدمات کنسولی در برنامه مشاور کنکاش با محوردستاوردهای اجلاس رژیم حقوقی دریای خزر درترکمنستان برنامه معرفتی شناختی در شبکه جهانی جام جم انالله و انا اليه راجعون زوج خلبان موفق ایرانی کرمی: «اهمیت نگه‌داشتن زندگی مشترک از عمل ازدواج مهم‌تر است» حضور سر مربی تیم ملی والیبال نوجوانان در شبکه جام جم «صبح پارسی» فردا به مبحث رفتارهای انسانی از دیدگاه امام جواد (ع) می‌پردازد بانوی قمی که در جنگ با سرطان به کارآفرینی رسید سطح علمی ایران در حوزه دندانپزشکی جهان «شب نشینی» امشب میزبان بازیگر سریال پادری است «صبح پارسی» فردا به مبحث مهارت‌های اجتماعی می‌پردازد اوتیسم را بیشتر بشناسیم تعامل و هم افزایی مرکز اسلامی لندن با شبکه جهانی جام جم در مسیر برنامه سازی با محوریت ایرانیان و فارسی زبانان خارج کشور توجه به مشکلات قضایی و گسترش خدمت رسانی به هم میهنان خارج کشور حضور معاون حقوق عامه‌ اندیشکده حقوق بشر و شهروندی دانشگاه امام صادق (ع) در صبح پارسی نشانه ها و راههای درمان واریس اهمیت تغذیه در تولد فرزندان سالم نگاهی بر مفهوم هنرهای نمایشی از دیدگاه امیر دژاکام «آینه جام» آینه تمام‌ نمای شبکه جام جم سبک زندگی و مولفه های آن در صبح پارسی «شب نشینی» امشب پنجم تیر میزبان پزشک ورزشکار است حضور یکی از اولین نت‌نویسان ایران در شب‌نشینی برگزاری جلسه هم اندیشی مجریان شبکه جهانی جام جم با مدیر شبکه رصد حمایت‌های حقوقی و قضایی قوه قضائیه از ایرانیان خارج کشور در برنامه مشاور شب نشینی شنبه شب با حضور یک جامعه شناس برنامه کنکاش در هفته قوه قضاییه در شب نشینی جمعه شب پای صحبت استاد پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی می نشینیم. تربیت اشتباه، ریشه برخی از مخرب‌ترین تله‌های رفتاری نگاهی بر فعالیت ۵۰ پارک علم و فناوری ایران خانه مهر 3 تیر ادامه سلسله مباحث طرحواره در «شب نشینی» امشب میزبان معاون فناوری پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی هستیم. گفتگوی ورزش ایران با نایب رئیس فدراسیون قایقرانی بانوان نگاهی دقیق به زندگی ناشنوایان در فیلم «بی‌صدا حلزون»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها