اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

ویژه برنامه های شبکه جهانی جام جم به مناسبت روز جهانی قدس

گروه اجتماعی اقتصادی، برنامه ای با عنوان «یه مسجد» را در دو قسمت آماده پخش کرده است.
تبیین چرایی برگزاری راهپیمایی روز قدس، تحلیل وضعیت امروز منطقه و تحرکات رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی، آینده ی فلسطین و مقاومت، حضور شخصیت های وابسته به جریان مقاومت و رئیس دبیر جنبش امل و حماس، حضور میهمانان در برنامه پوشش مراسم راهیپمایی و ارتباط با مراکز استانها از موضوعات و تصاویر پیش بینی شده برای پخش خواهد بود.
 این برنامه 60 دقیقه ای پنجشنبه ۲۴ فروردین راس ساعت ۲۲:۳۰  و  جمعه ۲۵ فروردین ساعت ۱۰:۰۰ به وقت تهران پخش خواهد شد.
از دیگر برنامه های این روز ویژه، دو مستند سیاسی با عنوان «قدس» است که به همت گروه سیاسی شبکه جهانی جام جم آماده پخش است. بررسی ابتکار حضرت امام در نامیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس و اهمیت آن در شکل گیری گروه های مقاومت اسلامی در لبنان، فلسطین بعد از انقلاب اسلامی، نقش حاج قاسم سلیمانی در شکل گیری جبهه مقاومت و چالش های رژیم صهیونیستی از موضوعات مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

 دو مستند "اقامت شیطان" و "قلبی که برای قدس می تپد" کاری از گروه سیاسی شبکه جام جم، در این ایام به روی آنتن خواهد رفت. 
همچنین واحد تامین برنامه شبکه جهانی جام جم، سه فیلم سینمایی با محوریت مقاومت در روز قدس برای مخاطبان تدارک دیده است.

آخرین اخبار

دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور رحلت حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت می گوییم . کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم هنرمندی از خطه بلوچ در خانه مهر فراخوان مسابقه کتاب و کتابخوانی در خانه مهر می بینید.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها