اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

احترام به امام حسین در اشعار فلسطینی ها

تحلیلگر سیاسی: صهیونیست‌ها می‌خواهند مرزهای خود را تا ایران بکشند و کشورهای مختلف را تصرف کنند.

مصطفی خرم آبادی، تحلیلگر سیاسی میهمان سفره نور شد و درباره روز قدس سخن گفت.

 خرم آبادی گفت: تحلیلگرانی مانند من باید چند واژه را برای نسل جدید تحلیل کنند؛ برای مثال واژه غده سرطانی باید برای نسل جدید تفسیر شود. زمانی که از سال ۱۹۲۰ به تاریخ فلسطین نگاه کنید متوجه می‌شوید فلسطینیان تنها ۱.۸ درصد از سرزمین خود را به یهودیان فروخته بودند. از یک جایی به بعد علامه‌های فلسطینی مانند علامه محمدحسین متوجه اهداف یهودیان شدند و فروش خانه به فلسطینیان را حرام اعلام کردند.

وی افزود: در کشورهای اروپایی طرفدارانی برای رژیم صهیونیستی وجود دارند؛ این کشورهای اروپایی در دیدارهای خود با رژیم صهیونیستی همواره خواستار مشخص شدن یک مرز توسط این رژیم بودند اما صهیونیست‌ها مرزی برای خود نمی‌شناسند. صهیونیست‌ها می‌خواهند مرزهای خود را تا ایران بکشند و کشورهای مختلف را تصرف کنند. 

او اظهار داشت: جمع‌آوری اشعار فلسطینیان از صد‌ها سال پیش تا به امروز عشق به امامان را نشان می‌‌دهد. در کتاب‌های فلسطینی احترام به حضرت امام حسین (ع) به وضوح دیده‌ می‌شوند.

خرم‌آبادی اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از اتفاقات در ایران و حمایت‌های مردم از فلسطینیان به گوش مردمان فلسطین نمی‌رسد. ما متاسفانه در روابط سیاسی خود و انتشار اطلاعات در آنجا موفق عمل نکردیم چرا که همچنان می‌خواهیم با زبان فارسی با افرادی با زبان عربی ارتباط برقرار کنیم.

ویژه برنامه رمضانی سفره نور کاری از گروه معارف شبکه جهانی جام جم به تهیه‌کنندگی سید افضل میرلوحی است که هرشب ساعت ۱۹:۰۰ به وقت وین و ۲۰:۳۰ به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود. این برنامه هر شب میزبان مهمانان عزیزی است که در سفره نور با علیرضا مرتضوی، مجری برنامه به گفت‌وگو می‌نشینند.

آخرین اخبار

"دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها