اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

اولین قسمت دل روشنی به روی آنتن رفت.

ماجرای نام آتش تقی‌پور از زبان خودش

آتش تقی‌پور، بازیگر با حضور در ویژه برنامه عید فطر دل‌روشنی  درباره فعالیت‌های خود سخن گفت.

این  بازیگر گفت: اسمم را پدرم گذاشت و گفت جز این اسم نباید من را صدا کنند؛ در خانواده ما اسم خواهرانم با آنچه صدایشان می‌کنند متفاوت است اما برای من چنین نبود. اسم من نیز با ریشه‌ای ترکی است که معنای نسبت داشتن با پدر را دارد.

 از نظر من نام هر فرد بخشی از سرنوشت انسان را می‌سازد؛ برای مثال معمولا زینب‌ها درد بسیاری می‌کشند اما فاطمه‌ها خوش روزی هستند و من نیز همانند آتش بسیار پر جنب و جوش بوده‌ام.

او ادامه داد: هر انسانی هنرمند است اما در ابتدا افراد باید بفهمند و بپذیرند که می‌توانند هنری را به عمل بیاورند. به خاطر دارم روزی به دادگستری رفته بودم و برای آنکه کارم پیش برود گفتم هنرمند هستم، مسئول بخش در جواب به من گفت ۵۰ میلیون دیگر در ایران هنرپیشه هستند. منظور از حرف من آن است که تمامی ما انسان‌ها هنری برای اجرا داریم و می‌توانیم بازیگران خوبی باشیم.

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بیشتر نقش‌های که در آن ارتباط صمیمانه با کارگردان داشته‌ام خوب پیش رفته‌اند و خوشبختانه خوب عمل کرده‌ام؛ برای مثال کارهایی مانند روزی‌ روزگاری و شب دهم این حس را به من می‌دادند که دیالوگ‌ها را خود نوشته‌ام.

 آتش تقی‌پور در پایان اظهار داشت: راه من به بازیگری ابتدا با پدرم آغاز شد؛ پدرم نمایشی اجرا کرد و دیدن آن باعث شد علاقه بسیاری به این حوزه پیدا کنم و پس از آن به سمت بازیگری، نویسندگی، کارگردانی و فیلم‌سازی حرکت کردم.

ویژه برنامه دل‌روشنی به تهیه‌کنندگی سعید میرزایی در ایام مبارک عید سعید فطر ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران از شبکه جام جم روی آنتن می‌رود و مجریان نیز ویژه برنامه دل‌روشنی اقبال واحدی،عباس شجاعی و پوریا پویا هستند.

آخرین اخبار

دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور رحلت حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت می گوییم . کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم هنرمندی از خطه بلوچ در خانه مهر فراخوان مسابقه کتاب و کتابخوانی در خانه مهر می بینید.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها