اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فراخوان مسابقه کتاب و کتابخوانی

فرصتی برای ناشران و فعالان حوزه نشر و کتاب در خارج از کشور در شبکه جهانی جام جم

 شبکه جهانی جام جم قصد دارد همزمان با برپایی سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب، با هدف گسترش و ترویج فرهنگ کتاب خوانی و همچنین معرفی کتاب‌های فاخر مسابقه فرهنگی برگزار نماید؛ لذا از تمامی مخاطبان، علاقه‌مندان، نویسندگان و ناشران خارج از کشور دعوت می شود تا با ارسال فیلم و کلیپ متناسب با عناوین موضوعی مسابقه، در این فراخوان شرکت کرده و از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.
عناوین موضوعی و نحوه مشارکت
1. انتشارات
در این بخش ناشران، پژوهشگران، نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و فعالان حوزه نشر و کتاب در خارج از کشور می توانند به معرفی خود و آثارشان اقدام نمایند.

2. پویش‌های کتابخوانی ( قصه‏‌گویی، معرفی کتاب، خوانش بخش‏‌هایی از کتاب)
در این بخش علاقمندان می‌توانند به صورت فردی یا گروهی و خانوادگی با خوانش بخشی از یک کتاب، یا معرفی کتاب های فاخر شرکت کنند.

جوایز:
اسکان و پذیرایی در مشهد مقدس به مدت 4 روز برای 8 نفر از برگزیدگان این مسابقه، در نظر گرفته شده است.

نحوه ارسال آثار:
علاقمندان می توانند از طرق زیر با درج نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود نسبت به ارسال تصاویر خود اقدام نمایند.
تلفن روابط عمومی :2و 982122079381-+
شماره شبکه های اجتماعی: 989108993934
ایمیل امور مخاطبانmokhatab@jjtvn.ir
لازم به ذکر است  آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان اردیبهشت ماه  خواهد بود.

آخرین اخبار

"دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها