اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت

برنامه دل روشنی ، امشب با محوریت خواهر و برادر به روی آنتن می رود

این برنامه که در گروه اجتماعی شبکه جام جم و با آیتمهای متنوعی از سطح استان خراسان رضوی با حال و هوای دهه کرامت تهیه و پخش می شود؛ امشب به خواهران و بردارانی اختصاص دارد که در جوار حضرت علی ابن موسی الرضا خادم هستند، همچنین خواهران و برادرانی که در سطح شهر علی رغم وجود دوربین موبایل و .... به ثبت عکس در عکاسخانه های شهر مشهد به رسم یادگاری اقدام نموده اند و خواهران و برادران ایرانی و فارسی زبانی که از خارج کشور در این ایام به زیارت صحن و سرای امام رئوف آمده اند. 
برنامه دل روشنی در ایام دهه کرامت به تهیه کنندگی مسعود میرزایی و با اجرای کاظم احمدزاده و حامد معنوی به مدت ده شب روی آنتن شبکه جهانی جام جم خواهد بود. 
شما همراهان گرامی می توانید درخواستهای زیارت نیابتی خود را از طریق:
 شبکه های شماره شبکه های اجتماعی شبکه 989108993934 +
ایمیل امور مخاطبان به ادرس،   MOKhatab@jjtvn.ir 
در دایرکت اینستای شبکه:  jjtvnirib 
تلگرام شبکه: jjtvn_ir 
 پیام رسان بله  @jjtvnir  ارسال نمائید
منتظر پیامها و دریافت نظرات شما همراهان گرامی هستیم.

آخرین اخبار

"دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها