اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

ازدواج طرفداران دو آتیشه استقلال

فاطمه صمدی: «آرزو دارم خبرنگاری در سطح جهانی انجام دهم»

فاطمه صمدی، خبرنگار ورزشی گفت: از جدیدترین اخبار استقلال می‌توان به اعتراض سرمربی استقلال به برگزاری سوپرجام در ورزشگاه باهنر کرمان اشاره کرد؛ او معتقد است این ورزشگاه از کیفیت چمن مناسبی برخوردار نیست. این ورزشگاه به دلیل بزرگداشت سردار سلیمانی برای این مسابقات سوپرجام انتخاب شد.

صمدی ادامه داد: از خبرهای جام جهانی نیز باید گفت سرمربی تیم‌ ملی ایران به تازگی اعلام کرده با وجود مصدومیت آقای نوراللهی، او به مسابقات جام جهانی می‌رسد و آقای جهانبخش نیز در مسابقات حضور خواهد داشت.

وی افزود: من از ابتدای کودکی عشق و علاقه بسیاری به فوتبال داشتم و آن زمان فوتبال بازی می‌کردم؛ آنقدر فوتبالی بودم و از استقلال صحبت می‌کردم که دوستان دوران مدرسه‌ام به من می‌گویند که به عشق همیشگی‌ام رسیده‌ام. خوشبختانه توانسته‌ام به اهداف و خواسته‌هایم برسم و در این موقعیت قرار بگیرم.

او گفت: در دوران مدرسه زمانی که مقطع جدیدی را آغاز می‌کردم از دیگر دانش‌آموزان می‌پرسیدم که چه کسی طرفدار استقلال است؛ همچنین همیشه هر جایی که می‌توانستم نام استقلال را می‌نوشتم.

خبرنگار ورزشی گفت: همسر من نیز خبرنگار استقلال بود و علت آشنایی ما نیز این تیم است؛ ما در چهار مهر ازدواج کردیم که روز تاسیس تیم استقلال بود. ما حتی کارت عروسی‌مان را آبی گرفتیم و روی آن نوشتیم «عشق آبی است».

صمدی ادامه داد: زمانی که استقلال بازی را نمی‌برد من از سردبیرم می‌خواهم تا در آن لحظه کار نکنم چرا که بسیار اندوهگین می‌شوم؛ همسرم نیز از آشنایان می‌خواهد تا با من سر باخت استقلال بحث نکنند.

او اظهار داشت: از نظر فنی می‌توان گفت تیم استقلال با مربی‌گری فرهاد مجیدی بهترین حالت ممکن بود چرا که مجیدی توانست استقلال بدون باخت را قهرمان کند که بسیار با اهمیت بود و در تاریخ ثبت شد. استقلال امروز نیز بسیار قوی است و شانس پیروزی آن‌ وجود دارد.

وی افزود: من علاقه دارم خبرنگار بین‌المللی شوم و در سطح جهانی شناخته شوم؛ من دوست داشتم در ورزشگاه آزادی به عنوان خبرنگار استقلال حضور داشته باشم که خوشبختانه این خواسته در قهرمانی این تیم برآورده شد.

خبرنگار ورزشی گفت: برآورده شدن آرزویم بسیار احساس خوبی بود و در نتیجه می‌خواهم باز این حس را تجربه کنم و آرزویم برای جهانی شدن را برآورده کنم. من می‌خواهم گزارش خبری باکیفیتی کار کنم که به عنوان یکی از برترین گزارش ورزشی در جهان شناخته شود.

صمدی افزود: قوت قلب من همیشه همسرم بوده و از من پشتیبانی می‌کرده؛ در ابتدا ما نمیتوانستیم وارد ورزشگاه شویم تا بازی‌ها را پوشش دهیم اما همسرم من را تشویق کرد تا پیگیر این فعالیت باشم و در آن‌جا حاضر شوم.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم میرود و تهیه کننده این برنامه نیز یاسر معظمی گودرزی است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمانهای برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری میشود

آخرین اخبار

میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) مبارک معرفی راه­کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج از کشور کنکاش با موضوع هفته وحدت دیدار با پدر سم شناسی ایران در مسیر ویژه برنامه رواق در هفته وحدت نگاهی به بازی‌های آسیایی هانگژو در ورزش ایران ارائه ی خدمات از طریق درگاه کنسولی دیجیتال به ایرانیان مقیم کانادا و برنامه ی گسترش آن شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها