اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تاثیرگزاری اجراهای طنز بر مردم

کوروش معصومی میهمان برنامه شب نشینی شد

کوروش معصومی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من کار خود را در حوزه هنری با دوبله آغاز کردم؛ من از ابتدای کودکی از کار دوبله خوشم می‌آمد و بسیار دوست داشتم که دوبلور شوم.

معصومی ادامه داد: یک دوره دوبلاژ توسط گروه سروش برگزار شد که کاملا به صورت تصادفی بود و تنها همان یک بار نیز اتفاق افتاد؛ من در آن شرکت کردم و از این طریق وارد سیستم هنری شدم.

وی افزود: من در رشته مهندسی نرم افزار تحصیل کرده بودم اما همیشه می‌خواستم در زمینه هنر کارگردانی یا بازیگری تحصیل کنم؛ آن زمان به دلیل فرهنگی که در بین خانواده‌ها جا افتاده بود فرزندان می‌توانستند تنها دکتر یا مهندس شوند.

او اظهار داشت: اما وسط دوران تحصیل به دوره دوبله رفتم و وارد این حوزه شدم و توانستم در این راه پیشرفت داشته باشم و به این نقطه برسم.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من به طور کلی کارهای طنز و کمدی کار کردم و عموم افرادی که همانند من هستند تمام کارهای خود را دوست دارند؛ همچنین بازیگران به دلیل آن که همواره برای فیلم‌برداری در سفر هستند می‌توانند بازخور مردم در تمامی نقاط را بررسی کنند و متوجه آن شوند.

معصومی اظهار کرد: به واسطه این مسئله گاهی پیش آمده که ما متوجه شدیم گاهی کارهایی را ارائه دادیم که برای مردم بسیار با ارزش بوده و مورد توجه آن‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: من یک بار به روستایی در زاهدان رفتم که از آبادی دور بود؛ او به من گفت که همیشه دعای خیر برای من می‌کند؛ او گفت که دختری با بیماری وخیم داشته که هیچ وقت نمی‌خندیده اما زمانی که کارهای من را در تلویزیون می‌دیده به قدری شاد می‌شده که خانواده آن را ضبط می‌کردند تا باری دیگر آن را مشاهده کند.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز علی درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود

آخرین اخبار

مجله اقتصادی فرصت صنایع دستی، پیوند هنر و معنویت است "دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها