اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

شناخت مسائل روز در جام جم

دشمن در کمین سوریه سازی! موضوع برنامه امشب خواهد بود

دومین قسمت  برنامه شناخت با موضوع " دشمن در کمین سوریه سازی! " و با حضور دکتر فواد ایزدی عضو هیات علمی علی صوفی دبیرکل حزب پیشروی اصلاحات ، ساعت 21:45 به وقت تهران و 19:15 به وقت وین، به روی آنتن شبکه جام جم خواهد رفت.

 برنامه تحلیلی _ تبییتی شناخت با هدف بررسی ، تحلیل و تبیین رویدادهای مختلف در کشور و با حضور کارشناسان مربوطه و با دیدگاههای سیاسی مختلف تهیه و آماده پخش است .
در این برنامه سعی می شود موضوعات مدنظر توسط مجری مطرح و در ادامه با حضور ۲ کارشناس و پلی بک های مربوطه به نقد و نظر و چالش گذاشته شود و دیدگاههای متضاد کارشناسان صراحتا بیان شود و مخاطب در جریان تحلیلها قرارگرفته و به تفکر و واکاوی بپردازد.
این برنامه در حال حاضر به مدت ۵۰ دقیقه به صورت زنده و با توجه به موضوعات و رویدادهای اساسی و مطرح ایران و جامعه پیرامونی می پردازد. لزوم همراهی بینندگان خارج کشور با مباحث و ارائه دیدگاههایشان برای این برنامه و دست اندرکاران آن امری لازم و ضروری است

لطفا  نظرات و پیشنهادات خود را، درباره برنامه های جام جم از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید و در مباحث برنامه شرکت کنید.

تلفن بین المللی 46812400444
شماره شبکه های اجتماعی 9108993934 98
ایمیل امور مخاطبان mokhatab@jjtvn.ir

آخرین اخبار

صنایع دستی، پیوند هنر و معنویت است "دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها