اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

نقش حمایت خانواده بر موفقیت مجری رادیو

میثم کریمی: پایه محکم کار رسانه، رادیو است

میثم کریمی، نویسنده، گوینده رادیو و بازیگر تئاتر گفت: من در زندگی خود همواره حمایت مادر و پدر خود را داشتم؛ پیش از آمدن به تهران وابستگی بسیاری به خانواده داشتم و همچنین در مدیریت کارهای خانه بسیار موفق نبودم. به دنبال این مسئله من دو سال اول زندگی در تهران از رستوران غذا تهیه می کردم. متاسفانه دو سال پیش پدرم به دلیل بیماری فوت کردند و به همین دلیل مادر و خواهرم نیز به خاطر من به تهران آمدند چرا که نیاز بود به خاطر کار در تهران زندگی کنم.

پس از گرفتن مدرک لیسانس از حوزه عمران فاصله گرفتم و آن را کنار گذاشتم تا به سمت علاقه خود پیش بروم. با این حال حمایت‌های مادر باعث شد که بار دیگر به ادامه تحصیل بپردازم و در حوزه‌ای که دوست دارم وارد شوم.

وی افزود: من کار تئاتر را از سال ۹۸ آغاز کردم و با کارگردانی تئاتر توانستم در جشنواره‌های مختلف حضور پیدا کنم. پدر من نیز بسیار علاقه داشتند تا من در حوزه‌ای که علاقه دارم فعالیت کنم و به همین دلیل آن‌ها نیز در این مسیر همراهی بیشتری از خود نشان دادند.

او اظهار داشت: در بین فعالیت‌هایی که داشته‌ام، رادیو از همه برای من جذاب‌تر بوده است. استادان من همیشه به من گفته‌اند که باید کار رسانه را از پایه شروع کنم و پایه محکم آن نیز رادیو است. به طور کلی اگر شما بتوانید در رادیو تمامی کارهای لازم را انجام بدهید می‌توانید در حوزه‌های مختلف موفق شوید. یکی از منتقد‌های اصلی من مادر و خواهرم هستند که نقد‌های درستی از من دارند؛ من همیشه پس از اجرای برنامه به مادرم زنگ می‌زنم تا از او نظرش را بخواهم.

مادر میثم کریمی هم گفت: میثم از ابتدا پسری فعال و پرتلاش بود که همواره تلاش داشت به موفقیت برسد؛ ما در اصفهان زندگی می‌کردیم اما میثم زودتر به تهران آمد و پس از تکمیل تحصیلات خود به سربازی رفت و پس از آن در حوزه مجری‌گری رادیو فعالیت کرد. او همراه تلاش می کند تا رضایت مادر را جلب کند.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

محرم 1403 برنامه های شبکه جام جم به مناسبت ایام محرم «پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران شد نشاط در صفهای رای گیری در آلمان جایگاه ویژه مشارکت در جمهوری اسلامی انتخابات در پاکستان رصد جدی فضای مجازی در هفته منتهی به انتخابات گفتگوی تلفنی استودیوی انتخاب ایرانی با سخنگوی ستاد انتخابات کشور مشارکت حداکثری ایرانیان مقیم کنیا در انتخابات ایرانیان مقیم مالزی و حضور پرشورشان در انتخابات حضور دکتر امین صبحی در استودیوی انتخاب ایرانی شور و حال ایرانیان مقیم کویت در انتخابات حضوری ایرانی های مقیم چین در انتخابات ریاست جمهوری سعید صادق لو کارشناس مسائل سیاسی در استودیوی شبکه جام جم علی محمد اسماعیلی کارشناس مسائل رسانه در برنامه انتخاب ایرانی افزایش 90 صندوق اخذ رأی در انتخابات دور دوم برای ایرانیان خارج از کشور "حماسه جمهور" انتخاب هر ایرانی مناظره دوم پزشکیان و جلیلی، امشب ساعت21:30 به وقت تهران اعلام زمان پخش مناظره های دور دوم انتخابات زیاست جمهوری 1403 فعالیت شعب اخذ رای در استرالیا برگزاری انتخابات در آتن انتخابات در کویت مجیدرضا پناه درباره صیانت از آرا، تاکید کرد. هموطنان ایرانی مقیم ترکیه، پای صندوق رای رفتند. تمام اقوام در داخل و خارج از كشور در انتخابات سهيم هستند. مشارکت ایرانیان مقیم تایلند در انتخابات ریاست جمهوری روند کار رای گیری در خارج از کشور انتخابات نقطه اصلي كانون قدرت مردم است. حماسه جمهور انتخاب هر ایرانی اعلام آخرین برنامه های تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در شبکه جام جم پنجمین و آخرین مناظره ظهر امروز به روی آنتن جام جم می رود. رقابت کاندیداها در مناظره چهارم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها، شنبه 2 تیرماه شامگاه جمعه، زمان پخش سومین مناظره نامزدهای انتخابات در راه مناظره دوم برنامه تبلیغات نامزدها در شبکه جام جم، چهارشنبه 30 خرداد "چرا رای می دهیم" برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ سه شنبه 29خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ دوشنبه28خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ یکشنبه27خرداد، از شبکه جهانی جام جم طنین جان بخش عرفات برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ شنبه۲۶خرداد، از شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی هنری دهه ولایت میزگردهای نامزدهای ریاست جمهوری روی آنتن شبکه جهانی جام جم زمان پخش برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم از شبکه جهانی جام جم ویژه برنامه های شبکه جام جم در ایام 14 و 15 خرداد شبکه جام جم در سوگ مردی که خستگی را خسته کرد! بدرقه میلیونی شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان در تهران نماز وداع بر پیکر شهدای خدمت سنگ تمام مردم تبریز و قم در میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای خدمت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها