اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

نقش حمایت خانواده بر موفقیت مجری رادیو

میثم کریمی: پایه محکم کار رسانه، رادیو است

میثم کریمی، نویسنده، گوینده رادیو و بازیگر تئاتر گفت: من در زندگی خود همواره حمایت مادر و پدر خود را داشتم؛ پیش از آمدن به تهران وابستگی بسیاری به خانواده داشتم و همچنین در مدیریت کارهای خانه بسیار موفق نبودم. به دنبال این مسئله من دو سال اول زندگی در تهران از رستوران غذا تهیه می کردم. متاسفانه دو سال پیش پدرم به دلیل بیماری فوت کردند و به همین دلیل مادر و خواهرم نیز به خاطر من به تهران آمدند چرا که نیاز بود به خاطر کار در تهران زندگی کنم.

پس از گرفتن مدرک لیسانس از حوزه عمران فاصله گرفتم و آن را کنار گذاشتم تا به سمت علاقه خود پیش بروم. با این حال حمایت‌های مادر باعث شد که بار دیگر به ادامه تحصیل بپردازم و در حوزه‌ای که دوست دارم وارد شوم.

وی افزود: من کار تئاتر را از سال ۹۸ آغاز کردم و با کارگردانی تئاتر توانستم در جشنواره‌های مختلف حضور پیدا کنم. پدر من نیز بسیار علاقه داشتند تا من در حوزه‌ای که علاقه دارم فعالیت کنم و به همین دلیل آن‌ها نیز در این مسیر همراهی بیشتری از خود نشان دادند.

او اظهار داشت: در بین فعالیت‌هایی که داشته‌ام، رادیو از همه برای من جذاب‌تر بوده است. استادان من همیشه به من گفته‌اند که باید کار رسانه را از پایه شروع کنم و پایه محکم آن نیز رادیو است. به طور کلی اگر شما بتوانید در رادیو تمامی کارهای لازم را انجام بدهید می‌توانید در حوزه‌های مختلف موفق شوید. یکی از منتقد‌های اصلی من مادر و خواهرم هستند که نقد‌های درستی از من دارند؛ من همیشه پس از اجرای برنامه به مادرم زنگ می‌زنم تا از او نظرش را بخواهم.

مادر میثم کریمی هم گفت: میثم از ابتدا پسری فعال و پرتلاش بود که همواره تلاش داشت به موفقیت برسد؛ ما در اصفهان زندگی می‌کردیم اما میثم زودتر به تهران آمد و پس از تکمیل تحصیلات خود به سربازی رفت و پس از آن در حوزه مجری‌گری رادیو فعالیت کرد. او همراه تلاش می کند تا رضایت مادر را جلب کند.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها