اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

آرزوی ورزشکار پرتاب چکش برای حضور در المپیک

مهدیس مینایی‌پور، برنده مدال برنز در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا میهمان شب نشینی شد

مهدیس مینایی‌پور، برنده مدال برنز در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا گفت: من حدود سه سال می‌شود که فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه پرتاب چکش را شروع کردم. خوشبختانه از ابتدای کودکی خانواده‌ام همواره من را به ورود به یک رشته ورزشی تشویق می‌کردند و در این راه از من حمایت می‌کردند.

او افزود: من همیشه عادت داشتم در زندگی‌ام از شاخه‌ای به شاخه دیگر بپرم و به نوعی در انتخاب مسیر زندگی‌ خود سردرگم بودم چرا که نمی‌توانستم هدف مشخصی برای خود پیدا کنم. اما تنها چیزی که از همان ابتدا برایم جدی و مشخص بود و با هدف قهرمانی آسیا وارد آن شدم، پرتاب چکش بود که به آن علاقه بسیاری داشتم.

مینایی‌پور گفت: آخرین رکورد ثبت شده در ورزش پرتاب چکش در ایران پرتابی با مسافت ۵۷ متر است و من در مسابقات توانستم پرتاب ۵۴ متری داشته باشم. در حال حاضر هدف من شرکت در المپیک پاریس است که برای ورود به آن باید پرتاب ۷۲ متری داشته باشم.

وی افزود: در همین چند ماه اخیر، طی اتفاقات و موفقیت‌هایی که پیش آمد یاد گرفته‌ام که همه چیز ممکن است و با خواست خدا همیشه مسیر برای رسیدن به اهداف هموار می‌شود. لذا شرکت در المپیک هیچ‌گاه برای من بعید و نشدنی به نظر نمی‌رسد.

او در آخر گفت: ما تا کنون بانوی ایرانی که در رشته دومیدانی مدا‌ل‌ آورده باشد نداشته‌ایم. من دوست دارم کسی باشم که برای اولین بار به این هدف دست یابم و به این موفقیت بزرگ برسم.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم میرود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمانهای برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری میشود

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها