اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

قهرمان کاراته: ایران در رشته کاراته، خطری برای کشورهای دیگر به حساب می آید

مجید خسروی: «همه افتخاراتم را به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم»

مجید خسروی، قهرمان و بازیکن اسبق تیم ملی کاراته گفت:‌ خوشبختانه من موفق شدم برای خانواده‌ام افتخار آفرین باشم و با حضور در مسابقات این افتخارات را به نمایش بگذارم؛ تمامی موفقیت‌ها و قهرمانی‌های من برای خانواده‌ام است و آن‌ها را به پدر و مادرم تقدیم می‌کنم.

خسروی ادامه داد:  ۱۵ مدال بین المللی دارم که مهم‌ترین آن‌ها مدال طلای باشگاه‌های جهان و مدال طلای آسیای بزرگ‌سالان در چین است. من بازیکن تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، ذغال سنگ تهران و تیم‌های مختلف دیگر بودم و عناوینی در مسابقات سوپرلیگ کشور دارم. در حال حاضر نیز مربی تیم ملی کاراته کشور هستم.

وی افزود: مربی بودن اضطراب بیشتری دارد چرا که فرد باید تمامی بازیکنان تیم را مد نظر داشته باشد و فعالیت‌های آن‌ها را بررسی کند اما یک بازیکن فقط اضطراب فعالیت خود را دارد.  با این حال مربیگری و ورزشکار بودن هر دو چالش‌های خود را دارند.

او اظهار داشت: من در یکی از مسابقات آسیب دیدم و ابروی چپم پاره شد؛ در آن زمان مربی من به دلیل این مسئله کمی نگران بود تا با پدرم مواجه شود اما پدر در کمال آرامش گفتند که اگر سر فرزندم جدا شده بود نیز ایرادی نداشت و اینگونه مربی من را آرام کرد.

این قهرمان و بازیکن اسبق تیم ملی کاراته گفت:‌ کاراته در بسیاری از کشورها پیشرفت فوق‌العادهای‌ داشته و به همین دلیل نمی‌شود یک کشور را به عنوان برترین کشور در این حوزه نامید. اما خوشبختانه ایران همواره جزو برترین کشورها در حوزه کاراته بوده است و خطری برای دیگر کشورها در این حوزه به حساب می‌آید. با وجود تمامی سختی‌های زندگی من همواره امیدوار بوده‌ام تا پیشرفت کنم و هیچ‌زمان امید خود را از دست نداده‌ام.

آقای خسروی، پدر مجید  گفت: من سه دختر و دو پسر دارم که مجید پسر دوم خانواده است. از آنجایی که من در جوانی ورزشکار بودم توانستم مشوق خوبی برای مجید باشم تا در رشته کاراته فعالیت کند. من از سن شش سالگی او را برای ورود به  ورزش کاراته تشویق کردم و همواره در طی این مسیر پشتیبان او بودم. او اکنون به مربی ورزشی و استاد دانشگاه تبدیل شده و باعث افتخار است .

وی افزود: او در همان ابتدای دوران فعالیت خود توانست مقام قهرمانی را کسب کند؛ مجید از ابتدای بچگی بسیار جسور و پر انرژی بود و این باعث شد بخواهم او را در ورزش کاراته تشویق کند و در آن بسیار بدرخشد.

او اظهار داشت: همسر من در تربیت و حمایت فرزندام بسیار فوق‌العاده عمل کرد و همواره باعث افتخار بود؛ من و همسرم هیچ‌زمان از فعالیت‌های یا آسیب‌های فرزندمان اذیت نشدیم و او را درک می‌کردیم.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم میرود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمانهای برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری میشود

آخرین اخبار

مجله اقتصادی فرصت صنایع دستی، پیوند هنر و معنویت است "دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها