اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

هنرمندی که با بازیگری بر بیماری خود غلبه کرد

ویدا محمدی: «با بازی در سریال هیولا شناخته شدم»

ویدا محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت:  مدت هفت سال است که پا به عرصه هنر گذاشتم و از این مسئله بسیار خشنود و خرسند هستم؛ در حال حاضر در سریال آنتن به کارگردانی ابراهیم عامریان ایفای نقش می‌کنم که در حال پخش است. همچنین در سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری فعالیت داشتم.

محمدی ادامه داد:  پس از پروژه هیولا که نمایش خانگی بود بیشتر از همیشه دیده شدم و مورد توجه قرار گرفتم اما اولین کار حرفه‌ای که انجام دادم سریال قطعه گمشده از شبکه شما بود که اقای فخرو آن را کارگردانی می‌کردند. در آن سریال من بسیار مبتدی بودم و تجربه چندانی نداشتم اما خوشبختانه کارگردان با صبر بسیار هنمایی می‌کردند. در سریال هیولا من نقش همسر میر طاهر را داشتم؛ اکنون نیز در سریال آنتن هستم و باور دارم این اتفاق بسیار خوبی است و به نتیجه آن امیدوار هستم.

وی افزود: من علاقه داشتم پسرم را به سمت بازیگری هدایت کنم و او در این زمینه تحصیل کرد .اما متاسفانه به این حوزه علاقه‌ای نداشت و از فعالیت در آن خسته شده بود؛ یک روز که پیگیر فعالیت‌های او بودم با کارگردانی ملاقات کردم و ناگهان وارد عرصه بازیگری شدم. با وجود آن که به این حوزه علاقه داشتم اما هیچ زمان تصور نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد و بازیگر شوم.

او اظهار داشت: علت من برای حضور در این حرفه آن است که در زمان بازیگری احساس بسیار خوبی دارم و از این کار انرژی می‌گیرم.

وی اظهار داشت: متاسفانه ۲۰ سال است که بیماری ام‌اس دارم اما حضور در حرفه بازیگری باعث شد تا احساس بهتری داشته باشم و حس مفید بودن پیدا کنم؛ ورود در این عرصه باعث شد بخواهم بر بیماری غلبه کنم و مقابل او ایستادگی کنم.

 ملیکا سعیدپور، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من از پنج سالگی به دلیل علاقه مادرم به بازیگری وارد این حرفه شدم.  اولین فیلمی که بازی کردم هشدار پلیس نام داشت و پس از آن در پروژه‌هایی مانند دختری به نام آهو، سقوط یک فرشته، بی خداحافظی و  راستش را بگو ایفای نقش کردم.

سعیدپور ادامه داد: من همچنین در تئاترهایی مانند نامزد ویولت و عذرخواهی از آقای امانوئل بازی کردم؛ با گذر زمان از کودکی به این رشته علاقه‌مند شدم و به همین دلیل اکنون نیز در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل می‌کنم.

وی افزود: بیشتر دلیل حضور من در این حوزه علاقه‌ای است که به آن دارم و در طول زمان شکل گرفت و نه بخاطر شهرت.

او در پایان اظهار داشت: مادر من همواره از ابتدای این کار پشت من بود و همیشه من را همراهی کرد به دنبال این مسئله توانستم در کار خود موفق شوم و پیشرفت داشته باشم.

در سریال دختری به نام آهو هنوز کودک بودم و به همین دلیل از دوربین می‌ترسیدم و بسیار استرس داشتم .یک بار نقش من در آن سریال حذف شد چون دیالوگ‌ها را فراموش می‌کردم. با این وجود بار دیگر پیگیری کردم و توانستم نقش خود را پس بگیرم.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان حلول ماه ربیع الاول مبارک تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها