اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

هنرمندی که با بازیگری بر بیماری خود غلبه کرد

ویدا محمدی: «با بازی در سریال هیولا شناخته شدم»

ویدا محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت:  مدت هفت سال است که پا به عرصه هنر گذاشتم و از این مسئله بسیار خشنود و خرسند هستم؛ در حال حاضر در سریال آنتن به کارگردانی ابراهیم عامریان ایفای نقش می‌کنم که در حال پخش است. همچنین در سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری فعالیت داشتم.

محمدی ادامه داد:  پس از پروژه هیولا که نمایش خانگی بود بیشتر از همیشه دیده شدم و مورد توجه قرار گرفتم اما اولین کار حرفه‌ای که انجام دادم سریال قطعه گمشده از شبکه شما بود که اقای فخرو آن را کارگردانی می‌کردند. در آن سریال من بسیار مبتدی بودم و تجربه چندانی نداشتم اما خوشبختانه کارگردان با صبر بسیار هنمایی می‌کردند. در سریال هیولا من نقش همسر میر طاهر را داشتم؛ اکنون نیز در سریال آنتن هستم و باور دارم این اتفاق بسیار خوبی است و به نتیجه آن امیدوار هستم.

وی افزود: من علاقه داشتم پسرم را به سمت بازیگری هدایت کنم و او در این زمینه تحصیل کرد .اما متاسفانه به این حوزه علاقه‌ای نداشت و از فعالیت در آن خسته شده بود؛ یک روز که پیگیر فعالیت‌های او بودم با کارگردانی ملاقات کردم و ناگهان وارد عرصه بازیگری شدم. با وجود آن که به این حوزه علاقه داشتم اما هیچ زمان تصور نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد و بازیگر شوم.

او اظهار داشت: علت من برای حضور در این حرفه آن است که در زمان بازیگری احساس بسیار خوبی دارم و از این کار انرژی می‌گیرم.

وی اظهار داشت: متاسفانه ۲۰ سال است که بیماری ام‌اس دارم اما حضور در حرفه بازیگری باعث شد تا احساس بهتری داشته باشم و حس مفید بودن پیدا کنم؛ ورود در این عرصه باعث شد بخواهم بر بیماری غلبه کنم و مقابل او ایستادگی کنم.

 ملیکا سعیدپور، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من از پنج سالگی به دلیل علاقه مادرم به بازیگری وارد این حرفه شدم.  اولین فیلمی که بازی کردم هشدار پلیس نام داشت و پس از آن در پروژه‌هایی مانند دختری به نام آهو، سقوط یک فرشته، بی خداحافظی و  راستش را بگو ایفای نقش کردم.

سعیدپور ادامه داد: من همچنین در تئاترهایی مانند نامزد ویولت و عذرخواهی از آقای امانوئل بازی کردم؛ با گذر زمان از کودکی به این رشته علاقه‌مند شدم و به همین دلیل اکنون نیز در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل می‌کنم.

وی افزود: بیشتر دلیل حضور من در این حوزه علاقه‌ای است که به آن دارم و در طول زمان شکل گرفت و نه بخاطر شهرت.

او در پایان اظهار داشت: مادر من همواره از ابتدای این کار پشت من بود و همیشه من را همراهی کرد به دنبال این مسئله توانستم در کار خود موفق شوم و پیشرفت داشته باشم.

در سریال دختری به نام آهو هنوز کودک بودم و به همین دلیل از دوربین می‌ترسیدم و بسیار استرس داشتم .یک بار نقش من در آن سریال حذف شد چون دیالوگ‌ها را فراموش می‌کردم. با این وجود بار دیگر پیگیری کردم و توانستم نقش خود را پس بگیرم.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود

آخرین اخبار

محرم 1403 برنامه های شبکه جام جم به مناسبت ایام محرم «پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران شد نشاط در صفهای رای گیری در آلمان جایگاه ویژه مشارکت در جمهوری اسلامی انتخابات در پاکستان رصد جدی فضای مجازی در هفته منتهی به انتخابات گفتگوی تلفنی استودیوی انتخاب ایرانی با سخنگوی ستاد انتخابات کشور مشارکت حداکثری ایرانیان مقیم کنیا در انتخابات ایرانیان مقیم مالزی و حضور پرشورشان در انتخابات حضور دکتر امین صبحی در استودیوی انتخاب ایرانی شور و حال ایرانیان مقیم کویت در انتخابات حضوری ایرانی های مقیم چین در انتخابات ریاست جمهوری سعید صادق لو کارشناس مسائل سیاسی در استودیوی شبکه جام جم علی محمد اسماعیلی کارشناس مسائل رسانه در برنامه انتخاب ایرانی افزایش 90 صندوق اخذ رأی در انتخابات دور دوم برای ایرانیان خارج از کشور "حماسه جمهور" انتخاب هر ایرانی مناظره دوم پزشکیان و جلیلی، امشب ساعت21:30 به وقت تهران اعلام زمان پخش مناظره های دور دوم انتخابات زیاست جمهوری 1403 فعالیت شعب اخذ رای در استرالیا برگزاری انتخابات در آتن انتخابات در کویت مجیدرضا پناه درباره صیانت از آرا، تاکید کرد. هموطنان ایرانی مقیم ترکیه، پای صندوق رای رفتند. تمام اقوام در داخل و خارج از كشور در انتخابات سهيم هستند. مشارکت ایرانیان مقیم تایلند در انتخابات ریاست جمهوری روند کار رای گیری در خارج از کشور انتخابات نقطه اصلي كانون قدرت مردم است. حماسه جمهور انتخاب هر ایرانی اعلام آخرین برنامه های تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در شبکه جام جم پنجمین و آخرین مناظره ظهر امروز به روی آنتن جام جم می رود. رقابت کاندیداها در مناظره چهارم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها، شنبه 2 تیرماه شامگاه جمعه، زمان پخش سومین مناظره نامزدهای انتخابات در راه مناظره دوم برنامه تبلیغات نامزدها در شبکه جام جم، چهارشنبه 30 خرداد "چرا رای می دهیم" برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ سه شنبه 29خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ دوشنبه28خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ یکشنبه27خرداد، از شبکه جهانی جام جم طنین جان بخش عرفات برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ شنبه۲۶خرداد، از شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی هنری دهه ولایت میزگردهای نامزدهای ریاست جمهوری روی آنتن شبکه جهانی جام جم زمان پخش برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم از شبکه جهانی جام جم ویژه برنامه های شبکه جام جم در ایام 14 و 15 خرداد شبکه جام جم در سوگ مردی که خستگی را خسته کرد! بدرقه میلیونی شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان در تهران نماز وداع بر پیکر شهدای خدمت سنگ تمام مردم تبریز و قم در میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای خدمت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها