اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

دانشجوی نخبه‌ای که در رشته‌های مختلف افتخارآفرینی کرده است

پیمان کلانی: به افتخاراتی که کسب کردم می‌بالم اما هیچ زمان گذشته خود را فراموش نمی‌کنم

دانشجوی نخبه و فعال فرهنگی در برنامه شب نشینی گفت: من در دانشگاه سمنان در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل می‌کنم اما در سه حوزه گرافیک، طراحی سایت و طراحی رابط و تجربه کاربری نیز فعالیت دارم.  مدرک طراحی تجربه کاربری خود را از شرکت گوگل دریافت کردم و مدرک گرافیک را نیز از آموزشگاه کالارت کالیفرنیا گرفتم. من همچنین تورلیدر تورهای تاریخی و فرهنگی بوده‌ام و در حوزه نجوم نیز فعالیت داشته‌ام.

پیمان کلانی ادامه داد: خانواده همواره من را به گونه‌ای تربیت کردند که تک بعدی نباشم و از کودکی تا کنون همواره در حوزه‌های مختلف فعالیت کردم و به همین دلیل رشد بیشتری داشته‌ام؛ 

وی افزود: من به افتخاراتی که کسب کردم می‌بالم اما هیچ زمان گذشته خود را فراموش نمی‌کنم؛ من همیشه تلاش می‌کنم پیشرفت داشته باشم و رشد کنم. خانواده من بیش از همه الگوی مناسبی برای من بوده‌اند.

او همچنین درباره زادگاهش گفت: دامغان قسمتی تاریخی فوق‌العاده‌ای دارد که تعداد آثار آن به بیش از ۲۵۰ مورد می‌رسد؛ در کنار آثار تاریخی نیز طبیعت فوق‌العاده‌ای نیز وجود دارد.

کلانی درباره فعالیتهای ورزشی خود اظهار داشت: من در رشته‌های ورزشی مختلفی ورزش کردم و تجربه حضور در رشته والیبال، فوتبال، شنا، فوتسال و اسکیت را دارم؛ از بین رشته‌های ورزشی برخی از آن‌ها را به طور جدی دنبال کردم و برای مثال در فوتسال دروازه‌بان برتر شدم و در والیبال نیز دو مرتبه برای تست تیم ملی رفتم.

فرشته عبداله‌زاده، مادر آقای کلانی گفت: من کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی هستم و مدت ده سال است که آموزشگاهی در این حوزه دارم؛ همچنین به همراه پسرم تورلیدری می‌کنم و در این فعالیت همراه هستیم. همچنین چند بار در دوره‌های مختلف جشنواره‌های آشپزی در ایتالیا، دبی و کشورهای دیگر به عنوان نماینده آشپزی حضور پیدا کردم.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز علی درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها