اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تاثیر بروز بودن در ارائه محصولات مناسب به مشتری

موفقیت بانوی کارآفرین که ابتکاری خلاقانه در بسته‌بندی نوشیدنی‌ها صورت داد

نگین ایوبی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان بسته‌بندی نوشیدنی‌های گرم و سرد جمعه شانزدهم دی‌ماه به استودیوی شبکه جام جم آمد و از فعالیت‌های  این شرکت  صحبت کرد.
خانم ایوبی گفت: شرکت ما در تولید قهوه و کافی‌میکس فعالیت دارد. ما یک نوآوری در بخش بسته‌بندی داشتیم و با ابتکاری که به خرج دادیم لیوان‌هایی را تولید کردیم که از پره‌های رادیاتور برخوردارند و حرارت را کنترل می‌کنند تا از انتقال آن گرما به دست جلوگیری شود. این ویژگی تاکنون در هیچ‌جای دیگر استفاده نشده بود و ما برای اولین بار آن را اختراع کردیم.

من از کودکی کارهای جدید را بسیار دوست داشتم و همیشه می‌خواستم کارهایی را انجام دهم که دیگران انجام نداده‌اند. همچنین به دلیل علاقه‌ای که به تولیدات داشتم، در دانشگاه در رشته صنایع غذایی تحصیل کردم؛ عشق و پشتکار من باعث شد که در این حوزه پیشرفت داشته باشم. 

وی درباره چالش تولیدات گفت: ما مجموعه‌ای از سلیقه‌ها هستیم که باید همه آن‌ها را راضی نگه داریم؛ گاهی پس از مدت‌ها برنامه‌ریزی با عدم رضایت مشتریان روبه‌رو می‌شویم. به همین دلیل نیاز داریم همواره به روز شویم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم. در نهایت زمانی که محصولاتمان را در فروشگاه‌ها و در دستان مشتریان می‌بینیم از آن انرژی می‌گیریم. 

وی افزود: در این کار تعداد منتقدان همواره بیشتر از حامیان است؛ با این وجود خوشبختانه خانواده و نزدیکان من همیشه یک حامی بودند و من را تشویق می‌کردند. این باعث شد با وجود انتقاد دیگران بتوانم مسیر خود را ادامه دهم.

او اظهار داشت:  پیش از تولیدات در حوزه بازرگانی فعالیت داشتم و در آنجا با برندهای خارجی آشنا شدم که در ایران وجود نداشت و این باعث شد تا بخواهم آن را به ایران بیاورم. با گذر زمان توانستیم؛ آنها را با فناوری و ابتکار خودمان در کشور تولید کنیم.

خانم ایوبی ادامه داد: بانوان و زنان شاغل باید همواره نقش خود در جامعه را ایفا کنند و در کشور تاثیرگذار باشند. بانوان شاغل می‌توانند فرزندان مستقل‌تری را تربیت کنند چرا که فرزندانشان از آن‌ها الگو می‌گیرند.

وی درباره مدیریت زندگی اظهار داشت: همه فعالیت‌های زندگی نیاز به برنامه‌ریزی دارد؛ من همزمان با دانشگاه ازدواج کردم و سپس با فعالیت‌های تولیدی بچه‌دار شدم و با دخترم در شرکت حضور پیدا می‌کردم. من حتی برای زمان‌های خالی زندگی برنامه ریزی کردم و عضو فعالیت‌های داوطلبانه شدم چرا که به بیهوده وقت گذراندن علاقه‌ای ندارم. 

ایوبی درباره دیدگاه خود نسبت به تولیداتش گفت: در ابتدا من از یک محصول خارجی ایده گرفتم اما تلاش دارم به نقطه‌ای برسم که شرکت‌های خارجی از ما الگوبرداری کنند؛ برنامه‌ریزی‌های من برای شرکت بسیار بلندپروازانه است و انتظار دارم قله‌های جدیدی را فتح کنم. حفظ کیفیت محصولات‌مان و تمرکز بر روی مشتریان باعث شده در سخت‌ترین شرایط پیشرفت داشته باشیم و در صادرات نیز توسعه پیدا کنیم. 

وی در نهایت اظهار کرد: انسان‌ها هیچ‌وقت نباید چشمشان را به خواسته‌هایشان ببندند و همواره باید در مسیر خود با پشتکار پیش بروند تا به موفقیت برسند. 

 برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود . اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها