اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

رکوردزنی پیاپی با حضور بیش از ۱ روز کامل درون آب!

رکورددار کشوری در فلوتینگ عمودی: رکورد ۳۲ ساعته در بدترین شرایط با آب سرد را ثبت کردم.

اکرم قربانی، رکورددار کشوری در فلوتینگ عمودی چهارشنبه بیست‌ودوم دی‌ماه به همراه خانواده‌اش در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با مجریان برنامه شب‌نشینی به گفت‌وگو بنشیند؛ خانواده قربانی در این برنامه درباره موفقیت‌هایشان و ثبت رکورد صحبت کردند.

او گفت: من چهار رکورد دارم که شامل مواردی همچون شنای پای دوچرخه دست بالا است؛ این رکورد آیتمی برای نجات غریق‌ها است که برای قبولی باید به مدت یک دقیقه انجامش دهند اما من توانستم به مدت ۳۰ ساعت بدون استراحت شنای پای دست بالا را انجام دهم. در طی این زمان هیچ استراحت و تغذیه‌ای وجود نداشت. 

وی در ادامه اظهار کرد: رکورد بعدی من شناوری در سطح آب است که پیش از من به مدت ۳۱ دقیقه انجام شده بود اما من آن را به مدت ۱۰ ساعت انجام دادم. بعد از آن نیز رکورد فلوتینگ عمود است که به مدت ۳۲ ساعت آن را انجام دادم. این ۳۲ ساعت در شرایط بسیار سختی انجام شد که دمای آب کم بود و شرایط استخر به دلیل تعطیلی در دوران کرونا بسیار بد بود. 

او اظهار داشت: تمامی رکوردهای من بدون توقف انجام شدند و تنها در برخی اوقات تغذیه‌های پروتئینی برای کسب انرژی در زمان اجرای رکورد دریافت می‌کردم.

خانم قربانی درباره حمایت‌های همسر و فرزندانش گفت: حضور خانواده و همسرم باعث شده که محیط برای پیشرفت من فراهم شود. حمایت‌های همسر و فرزندانم این امکان را در اختیار من گذاشت تا با اطمینان خاطر بیشتری بتوانم به هدفم فکر کنم و مسیرم را ادامه دهم.  خانواده های خودم و همسرم نیز در این راه من را همراهی کردند و بسیار پیگیر موفقیت‌های من بوده‌اند. آن‌ها بسیار من را تشویق می‌کنند و باعث انرژی گرفتن من می‌شوند. اگراین همکاری ها نبود هیچ‌وقت نمی‌توانستم به این موفقیت‌ها برسم.
 برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

محرم 1403 برنامه های شبکه جام جم به مناسبت ایام محرم «پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران شد نشاط در صفهای رای گیری در آلمان جایگاه ویژه مشارکت در جمهوری اسلامی انتخابات در پاکستان رصد جدی فضای مجازی در هفته منتهی به انتخابات گفتگوی تلفنی استودیوی انتخاب ایرانی با سخنگوی ستاد انتخابات کشور مشارکت حداکثری ایرانیان مقیم کنیا در انتخابات ایرانیان مقیم مالزی و حضور پرشورشان در انتخابات حضور دکتر امین صبحی در استودیوی انتخاب ایرانی شور و حال ایرانیان مقیم کویت در انتخابات حضوری ایرانی های مقیم چین در انتخابات ریاست جمهوری سعید صادق لو کارشناس مسائل سیاسی در استودیوی شبکه جام جم علی محمد اسماعیلی کارشناس مسائل رسانه در برنامه انتخاب ایرانی افزایش 90 صندوق اخذ رأی در انتخابات دور دوم برای ایرانیان خارج از کشور "حماسه جمهور" انتخاب هر ایرانی مناظره دوم پزشکیان و جلیلی، امشب ساعت21:30 به وقت تهران اعلام زمان پخش مناظره های دور دوم انتخابات زیاست جمهوری 1403 فعالیت شعب اخذ رای در استرالیا برگزاری انتخابات در آتن انتخابات در کویت مجیدرضا پناه درباره صیانت از آرا، تاکید کرد. هموطنان ایرانی مقیم ترکیه، پای صندوق رای رفتند. تمام اقوام در داخل و خارج از كشور در انتخابات سهيم هستند. مشارکت ایرانیان مقیم تایلند در انتخابات ریاست جمهوری روند کار رای گیری در خارج از کشور انتخابات نقطه اصلي كانون قدرت مردم است. حماسه جمهور انتخاب هر ایرانی اعلام آخرین برنامه های تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در شبکه جام جم پنجمین و آخرین مناظره ظهر امروز به روی آنتن جام جم می رود. رقابت کاندیداها در مناظره چهارم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها، شنبه 2 تیرماه شامگاه جمعه، زمان پخش سومین مناظره نامزدهای انتخابات در راه مناظره دوم برنامه تبلیغات نامزدها در شبکه جام جم، چهارشنبه 30 خرداد "چرا رای می دهیم" برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ سه شنبه 29خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ دوشنبه28خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ یکشنبه27خرداد، از شبکه جهانی جام جم طنین جان بخش عرفات برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ شنبه۲۶خرداد، از شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی هنری دهه ولایت میزگردهای نامزدهای ریاست جمهوری روی آنتن شبکه جهانی جام جم زمان پخش برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم از شبکه جهانی جام جم ویژه برنامه های شبکه جام جم در ایام 14 و 15 خرداد شبکه جام جم در سوگ مردی که خستگی را خسته کرد! بدرقه میلیونی شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان در تهران نماز وداع بر پیکر شهدای خدمت سنگ تمام مردم تبریز و قم در میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای خدمت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها