اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

رکوردزنی پیاپی با حضور بیش از ۱ روز کامل درون آب!

رکورددار کشوری در فلوتینگ عمودی: رکورد ۳۲ ساعته در بدترین شرایط با آب سرد را ثبت کردم.

اکرم قربانی، رکورددار کشوری در فلوتینگ عمودی چهارشنبه بیست‌ودوم دی‌ماه به همراه خانواده‌اش در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با مجریان برنامه شب‌نشینی به گفت‌وگو بنشیند؛ خانواده قربانی در این برنامه درباره موفقیت‌هایشان و ثبت رکورد صحبت کردند.

او گفت: من چهار رکورد دارم که شامل مواردی همچون شنای پای دوچرخه دست بالا است؛ این رکورد آیتمی برای نجات غریق‌ها است که برای قبولی باید به مدت یک دقیقه انجامش دهند اما من توانستم به مدت ۳۰ ساعت بدون استراحت شنای پای دست بالا را انجام دهم. در طی این زمان هیچ استراحت و تغذیه‌ای وجود نداشت. 

وی در ادامه اظهار کرد: رکورد بعدی من شناوری در سطح آب است که پیش از من به مدت ۳۱ دقیقه انجام شده بود اما من آن را به مدت ۱۰ ساعت انجام دادم. بعد از آن نیز رکورد فلوتینگ عمود است که به مدت ۳۲ ساعت آن را انجام دادم. این ۳۲ ساعت در شرایط بسیار سختی انجام شد که دمای آب کم بود و شرایط استخر به دلیل تعطیلی در دوران کرونا بسیار بد بود. 

او اظهار داشت: تمامی رکوردهای من بدون توقف انجام شدند و تنها در برخی اوقات تغذیه‌های پروتئینی برای کسب انرژی در زمان اجرای رکورد دریافت می‌کردم.

خانم قربانی درباره حمایت‌های همسر و فرزندانش گفت: حضور خانواده و همسرم باعث شده که محیط برای پیشرفت من فراهم شود. حمایت‌های همسر و فرزندانم این امکان را در اختیار من گذاشت تا با اطمینان خاطر بیشتری بتوانم به هدفم فکر کنم و مسیرم را ادامه دهم.  خانواده های خودم و همسرم نیز در این راه من را همراهی کردند و بسیار پیگیر موفقیت‌های من بوده‌اند. آن‌ها بسیار من را تشویق می‌کنند و باعث انرژی گرفتن من می‌شوند. اگراین همکاری ها نبود هیچ‌وقت نمی‌توانستم به این موفقیت‌ها برسم.
 برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

حضور عوامل «فیلم شماره ۱۰» در برنامه شب‌نشینی صبح پارسی مروری به زندگی شهید احمدی روشن خواهد داشت درخشش جوانان ایرانی در زمینه اختراعات و دستاوردهای پزشکی تغذیه سالمندان آلزایمری ایران به قدرت منطقه در پرتاب ماهواره‌ای به لایه لئو تبدیل می‌شود خبرهایی از جشنواره فیلم فجر در صبح پارسی در مشاور مطرح شد: وقتی سازمان ملل به بیش از ۱۲ هزار مدرک علیه منافقین بی اعتنایی می‌کند نقش به کارگیری آموزه‌های دینی در حفظ سلامت روان حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شب نشینی آموزش هفت رنگ پلو در سوگ کوه صبر در مشاور خواهید دید در شب نشینی امشب، میزبان نویسنده و هنرمند خلاق هستیم سینما جام جم و نقدی دیگر نقش گسترده و کلیدی زنان در به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی روایتی شفاهی از تاریخ انقلاب در شب‌نشینی شکست پیاپی دشمنان از صدر اسلام تا کنون برنامه های دولت سیزدهم برای ایرانیان خارج از کشور نگاهی به تفاوت سینمای هنری و سینمای گیشه تنبلی چشم کودکان را جدی بگیریم. پیشرفت فوق‌العاده ایران در توسعه فناوری فضایی سنجش از راه دور ایده جذاب کارگردان برای ساخت فیلم «در آغوش درخت» فصل زمستان و ورزش جذاب هاکی روی یخ بانوان جشن روز پدر و دهه مبارک فجر در صبح پارسی شب‌نشینی شبی سینمایی را پشت سر می‌گذارد نقش شناخت جامعه درنویسندگی تغذیه و رژیم کودکان صداقت حضرت امام خمینی (ره) دلیل اصلی ارتباط عمیق با مردم رواق به دوران امامت امام جواد (ع) می پردازد. روایت بانوان موفق ایران زمین در مه زاد شکوفه باران؛ یک قاب تماشایی، از شادی دانش آموزان پخش مسابقه محله ایرانی از جام جم «صبح پارسی» دهه فجر را جشن می‌گیرد نویسنده کتاب "نامحرمانه" به استودیوی شب نشینی می آید معنای معرفت در زیارت امام معصوم و حجت خداوند تنوع اقلیمی و حضور هنرمندان جوان، ویژگی‌های اصلی جشنواره فیلم فجر امسال ویژه برنامه های شبکه جهانی جام جم در دهه فجر 1401 خانه مهر در قاب جام جم دهه فجر شب‌نشینی با حال و هوای جشنواره فیلم فجر از جاده ابریشم تا سفرهای مارکوپولو؛ به کارگیری زبان فارسی در تجارت صبح پارسی در روز ولادت سلطان جود و سخا پوشش کانال اروپای برنامه های شبکه جهانی جام جم تبیین وظایف "معاونت حقوق بشر و امور بین الملل" وزارت دادگستری در برنامه مشاور فصل سرما و بروز انواع بیماریهای روماتیسمی سینما جام جم افتتاح می شود. معرفی فجرانه های شبکه جام جم از جشنواره فیلم فجر چه خبر؟ گفتگو با یک نخبه داروسازی با 60 اختراع

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها