اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

اهمیت خودباوری در موفقیت بانوان سرپرست خانواده

بانوی موفق و کارآفرین ملی: حمایت بیش از ۷۵۰ خانواده در مرکز توانمندسازی و ایجاد اشتغال را در کارنامه خود داریم

 

مهوش صابری، بانوی موفق و کارآفرین ملی روز جمعه بیست‌وسوم دی ماه در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با مجریان برنامه صبح پارسی به گفت‌وگو بنشیند؛ وی در این برنامه درباره کارآفرینی، توانمندسازی بانوان و موفقیت خود صحبت کرد.
وی اینطور آغاز کرد: من کار خود را همزمان با آشنایی با بانوان سرپرست خانوار آغاز کردم؛ آشنایی با این افراد باعث شد تا در مسیر توانمند کردن این بانوان حرکت کنم تا آن‌ها بتوانند از خانواده خود حمایت کنند و از فرزندانشان مراقبت کنند. بسیاری از بانوان نیز در کنار همسران خود توانستند تاثیرگذار باشند و زندگی مشترکشان را با پیشرفت روبه‌رو کنند. 

 این موارد باعث شد تا مرکز توانمندسازی ایجاد اشتغال را راه‌اندازی کنیم. ما در این مرکز بر روی اقشاری تمرکز کردیم که بیش از همه خود را فراموش کرده‌ بودند. به طور کلی هر خانمی که بتواند در زندگی خود را باور داشته باشد می‌تواند در مسیر موفقیت با سرعت بسیار بالایی حرکت کند.

او درباره تاثیر فعالیت‌ها در زندگی خود گفت: با این کارها من حس و حال خوبی کسب کردم و به دنبال آن زندگی من تغییر کرد و بسیار بهتر شد. 

صابری اظهار داشت: در اکثر کارگاه‌های ما، مادران در کنار فرزندانشان قرار دارند؛‌ این کارگاه‌ها در حوزه‌های مختلف وجود دارند و خوشبختانه در این دوران حمایت‌های بسیاری از سوی دولت و تعاونی‌ها وجود داشته است.

وی درباره فعالیت‌های خود گفت: اکنون ۲۵ سالی می‌شود که در این حوزه کار می‌کنم و توانستم به کمک مجموعه، بیش از ۷۵۰ خانواده را مشغول به کار کنم و در رشد و پیشرفت آن‌ها سهیم باشم. فعالیت‌های ما در کنار دیگر نیکوکاران باعث شده خانواده‌های بسیاری بتوانند به موفقیت در زندگی خود برسند.

آخرین اخبار

شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها