اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

اهمیت خودباوری در موفقیت بانوان سرپرست خانواده

بانوی موفق و کارآفرین ملی: حمایت بیش از ۷۵۰ خانواده در مرکز توانمندسازی و ایجاد اشتغال را در کارنامه خود داریم

 

مهوش صابری، بانوی موفق و کارآفرین ملی روز جمعه بیست‌وسوم دی ماه در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با مجریان برنامه صبح پارسی به گفت‌وگو بنشیند؛ وی در این برنامه درباره کارآفرینی، توانمندسازی بانوان و موفقیت خود صحبت کرد.
وی اینطور آغاز کرد: من کار خود را همزمان با آشنایی با بانوان سرپرست خانوار آغاز کردم؛ آشنایی با این افراد باعث شد تا در مسیر توانمند کردن این بانوان حرکت کنم تا آن‌ها بتوانند از خانواده خود حمایت کنند و از فرزندانشان مراقبت کنند. بسیاری از بانوان نیز در کنار همسران خود توانستند تاثیرگذار باشند و زندگی مشترکشان را با پیشرفت روبه‌رو کنند. 

 این موارد باعث شد تا مرکز توانمندسازی ایجاد اشتغال را راه‌اندازی کنیم. ما در این مرکز بر روی اقشاری تمرکز کردیم که بیش از همه خود را فراموش کرده‌ بودند. به طور کلی هر خانمی که بتواند در زندگی خود را باور داشته باشد می‌تواند در مسیر موفقیت با سرعت بسیار بالایی حرکت کند.

او درباره تاثیر فعالیت‌ها در زندگی خود گفت: با این کارها من حس و حال خوبی کسب کردم و به دنبال آن زندگی من تغییر کرد و بسیار بهتر شد. 

صابری اظهار داشت: در اکثر کارگاه‌های ما، مادران در کنار فرزندانشان قرار دارند؛‌ این کارگاه‌ها در حوزه‌های مختلف وجود دارند و خوشبختانه در این دوران حمایت‌های بسیاری از سوی دولت و تعاونی‌ها وجود داشته است.

وی درباره فعالیت‌های خود گفت: اکنون ۲۵ سالی می‌شود که در این حوزه کار می‌کنم و توانستم به کمک مجموعه، بیش از ۷۵۰ خانواده را مشغول به کار کنم و در رشد و پیشرفت آن‌ها سهیم باشم. فعالیت‌های ما در کنار دیگر نیکوکاران باعث شده خانواده‌های بسیاری بتوانند به موفقیت در زندگی خود برسند.

آخرین اخبار

حضور عوامل «فیلم شماره ۱۰» در برنامه شب‌نشینی صبح پارسی مروری به زندگی شهید احمدی روشن خواهد داشت درخشش جوانان ایرانی در زمینه اختراعات و دستاوردهای پزشکی تغذیه سالمندان آلزایمری ایران به قدرت منطقه در پرتاب ماهواره‌ای به لایه لئو تبدیل می‌شود خبرهایی از جشنواره فیلم فجر در صبح پارسی در مشاور مطرح شد: وقتی سازمان ملل به بیش از ۱۲ هزار مدرک علیه منافقین بی اعتنایی می‌کند نقش به کارگیری آموزه‌های دینی در حفظ سلامت روان حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شب نشینی آموزش هفت رنگ پلو در سوگ کوه صبر در مشاور خواهید دید در شب نشینی امشب، میزبان نویسنده و هنرمند خلاق هستیم سینما جام جم و نقدی دیگر نقش گسترده و کلیدی زنان در به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی روایتی شفاهی از تاریخ انقلاب در شب‌نشینی شکست پیاپی دشمنان از صدر اسلام تا کنون برنامه های دولت سیزدهم برای ایرانیان خارج از کشور نگاهی به تفاوت سینمای هنری و سینمای گیشه تنبلی چشم کودکان را جدی بگیریم. پیشرفت فوق‌العاده ایران در توسعه فناوری فضایی سنجش از راه دور ایده جذاب کارگردان برای ساخت فیلم «در آغوش درخت» فصل زمستان و ورزش جذاب هاکی روی یخ بانوان جشن روز پدر و دهه مبارک فجر در صبح پارسی شب‌نشینی شبی سینمایی را پشت سر می‌گذارد نقش شناخت جامعه درنویسندگی تغذیه و رژیم کودکان صداقت حضرت امام خمینی (ره) دلیل اصلی ارتباط عمیق با مردم رواق به دوران امامت امام جواد (ع) می پردازد. روایت بانوان موفق ایران زمین در مه زاد شکوفه باران؛ یک قاب تماشایی، از شادی دانش آموزان پخش مسابقه محله ایرانی از جام جم «صبح پارسی» دهه فجر را جشن می‌گیرد نویسنده کتاب "نامحرمانه" به استودیوی شب نشینی می آید معنای معرفت در زیارت امام معصوم و حجت خداوند تنوع اقلیمی و حضور هنرمندان جوان، ویژگی‌های اصلی جشنواره فیلم فجر امسال ویژه برنامه های شبکه جهانی جام جم در دهه فجر 1401 خانه مهر در قاب جام جم دهه فجر شب‌نشینی با حال و هوای جشنواره فیلم فجر از جاده ابریشم تا سفرهای مارکوپولو؛ به کارگیری زبان فارسی در تجارت صبح پارسی در روز ولادت سلطان جود و سخا پوشش کانال اروپای برنامه های شبکه جهانی جام جم تبیین وظایف "معاونت حقوق بشر و امور بین الملل" وزارت دادگستری در برنامه مشاور فصل سرما و بروز انواع بیماریهای روماتیسمی سینما جام جم افتتاح می شود. معرفی فجرانه های شبکه جام جم از جشنواره فیلم فجر چه خبر؟ گفتگو با یک نخبه داروسازی با 60 اختراع

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها