اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

ایفای نقش در ۸۰ اثر هنری تنها در ۱۵ سال

فاطمه مرتاضی: «تا وقتی بازیگری هست خواب و گرسنگی برایم اهمیتی ندارد»

فاطمه مرتاضی، بازیگر سینما و تلویزیون روز یکشنبه بیست‌وپنجم دی ماه در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با مجریان برنامه شب‌نشینی به گفت‌وگو بنشیند؛ وی در این برنامه درباره فعالیت‌های حرفه‌ای خود در حوزه سینما صحبت کرد.

او گفت: حدود ۱۵ سال می‌شود که در حوزه نمایش فعالیت دارم. سال‌ها پیش زمانی که شوهرم کسالت داشت دوره پرستاری دیدم و جایی پرستار شدم، پس از مدتی زمانی که به همراه یکی از دوستانم به دنبال کار بودیم با یک آگهی سینمایی تماس گرفتم و به مصاحبه رفتم و توانستم در جمع سینمایی‌ها حضور پیدا کنم. 

وی درباره اولین اثر حرفه‌ای خود گفت:‌ اولین کاری که در آن ایفای نقش داشتم اثر بدیهی، کاری از دانیال حکیمی بود؛ در آن فیلم کوتاه من نقش مادر شهید را داشتم و آن اثر نیز برای روز مادر ساخته شده بود. به طور کلی من در حدود ۸۰ اثر حرفه‌ای ایفای نقش کرده‌ام.

او در رابطه با آثار خود گفت: من کارهای خوب بسیاری داشتم، برای مثال ساعت پنج عصر با سیامک انصاری و ویلای من با مهران مدیری از کارهای خوبی هستند که در آن‌ها ایفای نقش کردم. کارهای بسیاری دیگری داشتم و تقریبا با تمامی کارگردانان شناخته شده همکاری داشته‌ام. 

وی درباره بازیگری گفت: علاقه من به حرفه بازیگری بیشتر به خاطر نوع فعالیت و ایفای نقش است و هیچ‌موقع هدف کسب درآمد نداشتم، حتی در چند فیلم پس از ایفای نقش مبلغی دریافت نکردم.

همکاری با خانم فریبا کوثری را بسیار دوست دارم و به نظرم ایشان هنرمند بسیار خوبی است. 

او درباره فرزندانش اظهار داشت: من هشت فرزند دارم که بسیار خوب هستند، آن‌ها تمامی کارهای من را دوست دارند و پس از مشاهده فیلم‌ها با من تماس می‌گیرند. 

وی افزود: من به اندازه‌ای کار در سینما را دوست دارم که خواب یا گشنگی هنگام فعالیت یا زمان آماده شدن برای کار من را اذیت نمی‌کند و برایم اهمیتی ندارد. اولویت من کار در حوزه بازیگری است و اکنون بسیار به این کار علاقه دارم به طوری که همیشه یک ساعت زودتر از موعد برای رفتن به سر صحنه آماده می‌شوم.
برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود . اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

دستاوردهای فاخر دفاع مقدس شهادت امام حسن عسگری (ع) هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها