اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

حضور بیش از ۳۰۰ داور خارجی در کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار

استقبال بی‌نظیر ۴۵۰ شرکت کننده خارجی از کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار خیره کننده بود

نرگس برزگر، رییس کمیته داوران کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار روز شنبه اول بهمن ماه در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با مجریان برنامه شب‌نشینی به گفت‌وگو بنشیند؛ وی در این برنامه درباره کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار صحبت کرد.

وی در توضیح این کنگره گفت: برای برپا ساختن کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار نیاز به کمیته علمی و کمیته اجرایی داشتیم که زیرمجموعه کمیته علمی، کمیته داوران قرار داشت که من در آنجا فعالیت داشتم؛ این اولین باری است که کنگره بین‌المللی برگزار می‌شود. پیش از این کنگره بانوان موفق به صورت استانی آغاز شد و سپس به سطح ملی رسید و اکنون نیز در قالب بین‌المللی اجرا می‌شود. 

وی افزود: مراسم این کنگره در چهار شب متوالی برگزار شد که در آن سه سطح اصلی علمی و فناوری، اجتماعی و در نهایت کارآفرینی وجود داشت. انتخاب این سه سطح به دلیل پوشش بهتر تمامی فعالان حوزه زنان است. این سطوح دسته‌بندی‌های خوبی را در اختیار ما گذاشت. 

او درباره شرکت‌کنندگان کنگره زنان موفق اظهار داشت: ما در این کنگره بیش از ۴۵۰ شرکت‌کننده خارجی داشتیم که شامل بانوان اول خیلی از کشورها بودند. بسیاری از همسران رئيس جمهورهای جهان به ایران آمده بودند و در کنار بانوی اول کشور ما قرار داشتند. ما در قالب سه تیم در کنار مهمانان خارجی، استانی و تهرانی قرار داشتیم و به دنبال این مسئله نزدیک به پنج هتل در سطح تهران پر شده بود.

برزگر درباره مراحل پیشبرد کنگره اظهار کرد:‌ بسیاری از مهمانان این مراسم پس از کنگره انگیزه گرفتند تا به موفقیت‌های خود بیافزایند. ما علاوه بر داوران داخلی ۳۰۰ داور بین‌المللی داشتیم که به صورت حضوری و مجازی قضاوت می‌کردند. در ابتدای کنگره بیش از ۳۰ هزار نفر معرفی شدند و از مراکز مختلف مانند یونسکو رزومه‌های افراد مختلف را دریافت کردیم. هر فرد می‌توانست ده نفر را معرفی کند و به همین دلیل تعداد متقاضیان افزایش یافت. 

او ادامه داد: با گذر زمان و بررسی افرادی که رزومه فرستاده بودند ما از ۳۰ هزار به ۱۰ هزار نفر رسیدیم و با گذر زمان این تعداد را به ۵۰ نفر رساندیم که بیشترین همخوانی را با استانداردهای ما داشتند. نمایندگان ما برای پیدا کردن بانوان موفق در استان‌های مختلف شرکت به شرکت دنبال بانوان می‌گشتند تا بتوانیم بهترین‌ها را جمع کنیم.

وی درباره منتخبان افزود: ما کارآفرینان بسیار خوبی داریم؛ برای مثال یکی از شرکت‌کنندگان ما بیش از ۶ هزار نفر کارمند داشت و برای‌ آن‌ها کارآفرینی کرده بود. 

برزگر درباره کنگره بانوان تاثیرگذار گفت: یکی از مهمانان ما که از بوسنی آمده بود گفت، سطح علمی بانوان ایرانی نشانگر تاثیر الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا (س) بر جامعه است.

برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود . اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

حضور عوامل «فیلم شماره ۱۰» در برنامه شب‌نشینی صبح پارسی مروری به زندگی شهید احمدی روشن خواهد داشت درخشش جوانان ایرانی در زمینه اختراعات و دستاوردهای پزشکی تغذیه سالمندان آلزایمری ایران به قدرت منطقه در پرتاب ماهواره‌ای به لایه لئو تبدیل می‌شود خبرهایی از جشنواره فیلم فجر در صبح پارسی در مشاور مطرح شد: وقتی سازمان ملل به بیش از ۱۲ هزار مدرک علیه منافقین بی اعتنایی می‌کند نقش به کارگیری آموزه‌های دینی در حفظ سلامت روان حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شب نشینی آموزش هفت رنگ پلو در سوگ کوه صبر در مشاور خواهید دید در شب نشینی امشب، میزبان نویسنده و هنرمند خلاق هستیم سینما جام جم و نقدی دیگر نقش گسترده و کلیدی زنان در به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی روایتی شفاهی از تاریخ انقلاب در شب‌نشینی شکست پیاپی دشمنان از صدر اسلام تا کنون برنامه های دولت سیزدهم برای ایرانیان خارج از کشور نگاهی به تفاوت سینمای هنری و سینمای گیشه تنبلی چشم کودکان را جدی بگیریم. پیشرفت فوق‌العاده ایران در توسعه فناوری فضایی سنجش از راه دور ایده جذاب کارگردان برای ساخت فیلم «در آغوش درخت» فصل زمستان و ورزش جذاب هاکی روی یخ بانوان جشن روز پدر و دهه مبارک فجر در صبح پارسی شب‌نشینی شبی سینمایی را پشت سر می‌گذارد نقش شناخت جامعه درنویسندگی تغذیه و رژیم کودکان صداقت حضرت امام خمینی (ره) دلیل اصلی ارتباط عمیق با مردم رواق به دوران امامت امام جواد (ع) می پردازد. روایت بانوان موفق ایران زمین در مه زاد شکوفه باران؛ یک قاب تماشایی، از شادی دانش آموزان پخش مسابقه محله ایرانی از جام جم «صبح پارسی» دهه فجر را جشن می‌گیرد نویسنده کتاب "نامحرمانه" به استودیوی شب نشینی می آید معنای معرفت در زیارت امام معصوم و حجت خداوند تنوع اقلیمی و حضور هنرمندان جوان، ویژگی‌های اصلی جشنواره فیلم فجر امسال ویژه برنامه های شبکه جهانی جام جم در دهه فجر 1401 خانه مهر در قاب جام جم دهه فجر شب‌نشینی با حال و هوای جشنواره فیلم فجر از جاده ابریشم تا سفرهای مارکوپولو؛ به کارگیری زبان فارسی در تجارت صبح پارسی در روز ولادت سلطان جود و سخا پوشش کانال اروپای برنامه های شبکه جهانی جام جم تبیین وظایف "معاونت حقوق بشر و امور بین الملل" وزارت دادگستری در برنامه مشاور فصل سرما و بروز انواع بیماریهای روماتیسمی سینما جام جم افتتاح می شود. معرفی فجرانه های شبکه جام جم از جشنواره فیلم فجر چه خبر؟ گفتگو با یک نخبه داروسازی با 60 اختراع

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها