اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تاثیر از خودگذشتگی رهبر انقلاب اسلامی ایران در پیروزی‌های پیاپی این انقلاب

اسدالله بادامچیان: امام در مسیر پیروزی انقلاب، به مردم ایمان داشت

اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی  روز جمعه بیست‌ویکم بهمن ماه در استودیوی شبکه جام جم حضور پیدا کرد و درباره پیروزی انقلاب اسلامی صحبت کرد.
 دبیر کل حزب موتلفه اسلامی و هم‌رزم شهید چمران گفت: من در کتاب شناخت انقلاب اسلامی و ریشه‌های آن به مفهوم اصلاح، ترمیم و تغییر اشاره کردم و به واسطه آن انقلاب را شرح داده‌ام؛ در سال ۱۳۴۱ آمریکا تصمیم گرفت تا اسلام را در ایران براندازد و کشوری غیر دینی را شکل دهد. آمریکا برای این کار طرحی عمیق ریخت و سعی کرد جلوی اسلام بایستد. به دنبال آن امام خمینی (ره)‌ و دیگر عالمان دینی مقابل اقدامات آن‌ها ایستادگی کردند. 

 امام خمینی (ره) در دیدار خود با علمای آن زمان می‌فرمایند که آمریکایی‌ها به دنبال براندازی اسلام هستند؛ بسیاری از افراد در آن زمان باور امکان مقابله با آمریکا و شاه را نداشتند. شاه در آن زمان حمایت کشورهای غربی، کشورهای منطقه و حتی شوروی را داشت. امام خمینی (ره) در آن زمان به ما اظهار داشت تا سه نکته را رعایت کنیم؛ ایشان از ما خواست تا به کار ایمان داشته باشیم، آن را مردمی کنیم و برای براندازی دولت شاه برنامه‌ریزی داشته باشیم. به دنبال این مسئله ما توانستیم طی ۱۶ سال رژیم استکبار شاه را براندازیم. 

بادامچیان درباره سختی‌های دوران انقلاب و پس از آن گفت: استکبار جهانی با تمامی قوا سعی داشت تا ایران را از دست ندهد چرا که شاه خیلی برای آن‌ها نفع داشت. با این حال ما توانستیم با وجود تمام سختی‌ها ۴۴ سال بعد از انقلاب همچنان با قدرت ایستادگی کنیم و حتی آخرین فتنه آن‌ها را نیز با افتخار پشت سر بگذاریم. ما مشکلاتی داریم چرا که دولت‌های اکثر کشورها به جنگ با ما می‌پردازند. 

وی در ادامه اظهار داشت: علت تمامی پیروزی‌های انقلاب اسلامی آن بود که از ابتدا امام خمینی (ره) تمامی اقدامات را برای مردم انجام داد و هیچ چیز را برای خود نخواست. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران نیز همانند امام از خود گذشته هستند. خوشبختانه مردم کشور ایران نیز در کنار یکدیگر به دنبال استقلال ایران هستند و می‌خواهند جلوی استکبار جهانی ایستادگی کنند.

او اظهار داشت: بسیاری از افراد معتقد بودند که امکان انقلاب وجود ندارد و به امام خمینی (ره) این مسئله را انتقال دادند اما امام  اعلام کردند که شاه باید برود و آمریکا نیز هیچ کاری نمی‌تواند بکند. ما آن زمان خواستیم تا پیروز بشویم و کشور خود را بسازیم و به تمامی کشورهای آزادی‌خواه کمک کنیم. اکنون نیز به کشورهای آسیب‌دیده ترکیه و سوریه کمک می‌کنیم. ما باید بدانیم که اگر انسان خدایی باشد، غیر خدایی‌ها نمی‌توانند کاری کنند.

آخرین اخبار

برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ دوشنبه28خرداد، از شبکه جهانی جام جم عید سعید قربان مبارک برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ یکشنبه27خرداد، از شبکه جهانی جام جم طنین جان بخش عرفات برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ شنبه۲۶خرداد، از شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی هنری دهه ولایت میزگردهای نامزدهای ریاست جمهوری روی آنتن شبکه جهانی جام جم زمان پخش برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم از شبکه جهانی جام جم ویژه برنامه های شبکه جام جم در ایام 14 و 15 خرداد شبکه جام جم در سوگ مردی که خستگی را خسته کرد! بدرقه میلیونی شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان در تهران نماز وداع بر پیکر شهدای خدمت سنگ تمام مردم تبریز و قم در میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای خدمت توصیف شهید امیرعبداللهیان از زبان دیپلمات باسابقه کشور قاضی زاده هاشمی: آقای رییسی، با شکستن خط قرمزها، اعتماد را به مردم بازگرداند. خداحافظ رئیس!!!! ویژه برنامه شهادت رییس جمهور و همراهان در سانحه هوایی از شبکه جام جم شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان را تسلیت می گوییم . فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت برنامه های شبکه جهانی جام جم به مناسبت هفته کتاب و دهه کرامت تحلیل خیزش سراسری دانشگاههای آمریکا علیه صهیونیست ها میم مثل معلم "وعده صادق" در جام جم جشن بزرگ عید فطر با شب روشنی در آذربایجان غربی _ماکو ویژه های جام جم به مناسبت عید فطر نگاهی بر چالش‌های زندگی روزمره ناشنوایان از بودا تا اسلام؛ بانوی ژاپنی که به دین اسلام روی آورد شیرینی خادمیت امام رضا (ع) از زبان ابراهیم ناجیان مرور خاطرات شیرین عید از زبان مینا نوروزی بازیگر خردسال سریال شمعدونی ۱۷ ساله شد! شبهای احیا در شبکه جام جم خاطره عجیب آقای بازیگر!! حال و هوای ماه رمضان و روزه داری در پروژه های فیلمسازی از نگاه بازیگران آئین‌های زیبای نوروزی استان گیلان از زبان بازیگر تئاتر جهش تولید با مشارکت مردم خاطره ای جالب از خواب ۳۸ ساعته خانم بازیگر! پیام تبریک مدیر شبکه جهانی جام جم در آستانه سال نو ویژه برنامه شب روشنی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ بالاخره آبگوشت هم به شب روشنی آمد. آیا پول چرک کف دسته؟ باغ شادونه در بهار حال و هوای عید از زبان مختار سائقی بازیگر مهربان و خوش اخلاق "در پناه تو" در شب روشنی بازیگر سریال "حکایت‌های کمال" به شب روشنی می‌آید فراخوان جشن سفره های نور و نوروز نوروزی های رمضانی جام جم یک فنجان چای تازه دم با شب روشنی آشنایی با تار و پود پارچه در دورهمی شب روشنی سنت نذری بهانه ای برای ارادت پای قورمه سبزی به شب روشنی هم باز شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها