اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پزشکی که بیمارانش را رایگان ویزیت می‌کند

سریال روزگار قریب، از بعد انسان‌شناسی، علمی و عرفانی، برای آشنا شدن با روند زندگی یک پزشک بسیار دقیق است

دکتر طلوعی -پزشک جهادی- به استودیوی شب نشینی آمد. وی گفت:  اصالتا اهل تبریز و بزرگ‌شده قم هستم. از کودکی همزمان دوست داشتم که پلیس و پزشک شوم و خوشبختانه این توفیق را داشتم که با افتخار، هم پزشک کادر درمان و هم پزشک نیروی انتظامی باشم.

وی افزود: اولین اردوی جهادی ما به اسم شهید حاج محسن قطاسلو، اولین شهید مدافع حرم بود. اردوهای جهادی نیازمند زمینه‌سازی زیادی است. این زمینه‌سازی برای من از جایی شکل گرفت که زمانی در داروخانه کار می‌کردم، به سبب دیدن سختی‌هایی که مردم در زمینه استفاده از خدمات پزشکی با آن مواجه بودند، تصمیم گرفتم که در حد توانم به آن‌ها خدمت کنم و برای جامعه مفید باشم.

این پزشک نوع دوست  اظهار کرد: بعد از اردوهای جهادی مدتی مامور به خدمت شدم و به استان ایلام رفتم. مهمان‌نوازی این مردم باورنکردنی بود. آن زمان کشور درگیر کرونا بود و من با بیماران زیادی در ارتباط بودم به همین سبب میزان ورود ویروس به بدن من زیاد بود و به شدت با این بیماری درگیر شدم. تا حدی که  به سبب آسیب زیاد مجبور به استفاده از ویلچر شدم

وی افزود: بعد از ابتلا به بیماری کرونا و  ۱۸ ماه درگیری با ضعف جسمانی، تصمیم  گرفتم که دوباره به کار برگردم و این بازه زمانی را جبران کنم. با این نیت که بیماران را به صورت رایگان ویزیت کنم. از همان موقع کم‌کم ویزیت رایگان را شروع کردم و تا امروز ادامه دادم.

وی در ادامه افزود: سریال روزگار قریب از نظر من هم از بعد انسان‌شناسی، علمی، انسانی و عرفانی، برای آشنا شدن با روند زندگی یک پزشک بسیار دقیق است. پیشنهاد من به کسانی که می‌خواهند چالش‌های یک پزشک را با دید درستی ببینند و لمس کنند، این است که حتما این سریال را ببینند.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در فضای مجازی به نشانی @jjtvnir بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

مجله اقتصادی فرصت صنایع دستی، پیوند هنر و معنویت است "دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها