اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

کیفیت ساخت فیلم غریب از نگاه دختر شهید محمد بروجردی

سمیه بروجردی: «گریم و بازی بابک حمیدیان در فیلم غریب عالی بود»

سمیه بروجردی، فرزند شهید محمد بروجردی در روز دوشنبه ۲۹ اسفند ماه به استودیوی جام جم آمد تا در ویژه برنامه جام جم حضور داشته باشد. وی در این برنامه از پدر خود و فیلم غریب صحبت کرد.

وی درباره فیلم غریب گفت: من در سه سالگی پدر خود را از دست دادم در نتیجه خاطرات بسیاری از ایشان در ذهنم نیست اما به طور کلی فیلم غریب بسیار خوب بود. این فیلم روایت درستی از خاطرات و کتاب‌هایی که درباره پدرم بود را بیان می‌کند. به طور کلی یک فیلم دو ساعته نمی‌تواند تمامی ابعاد زندگی یک شخص را نشان دهد.

وی ادامه داد: پدر من پنج سال پیش از انقلاب فعالیت انقلابی داشته و همچنین زیر نظر امام فعالیت‌های مهمی داشتند که به ختم قائله کردستان می‌رسد. با این وجود بخش نمایش داده شده در این فیلم به خوبی نشان داده شد. این فیلم صحنه‌های بسیار فوق‌العاده‌ای داشت اما سکانس‌هایی که پدرم را در زندان به نمایش می‌گذاشت و صحبت‌هایش با مردم را نشان می‌داد بسیار تاثیرگذار بود. گریم بازیگر در این فیلم بسیار عالی بود و چهره بازیگر بسیار شبیه به پدرم بود.

خانم بروجردی درباره کیفیت بازیگری فیلم غریب اظهار داشت: بازی بابک حمیدیان فوق‌العاده بود و توانستند بسیار خوب بدرخشند. خوشبختانه آقای حمیدیان خصایص خوب پدرم را داشتند و به همین دلیل توانستند نقش را به بهترین حالت ممکن اجرا کنند. من معتقد هستم اگر چنین ویژگی‌هایی در شخصیت یک بازیگر نباشد نمی‌تواند چنین اجرایی داشته باشد.

ویژه برنامه تحویل سال شبکه جام جم، دوشنبه ۲۹ اسفند ماه به تهیه کنندگی خانم چگینی از شبکه جام جم روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم‌ها و نماهنگ‌های نوروزی، میزبانان از مهمانان ویژه‌ای پذیرایی کردند و با آن‌ها به گفت‌وگو نشستند.

آخرین اخبار

دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور رحلت حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت می گوییم . کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم هنرمندی از خطه بلوچ در خانه مهر فراخوان مسابقه کتاب و کتابخوانی در خانه مهر می بینید.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها