اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

گفتگوی شب نشینی با بازیگر قدیمی تلویزیون

حسن اسدی قاسم آبادی: نوروز مفهوم خود را در اسمش دارد؛

حسن اسدی قاسم آبادی، بازیگر سینما و تلویزیون روز چهارشنبه دوم فروردین ماه میهمان شب نشینی شد.

او درباره عیدی در نوروز گفت:  اولین عیدی امسال را  به نوه‌ام دادم که ۱۰ سال دارد. من دوران کودکی‌ام تا ۱۵ سالگی در بهارستان بزرگ شدم. در سنین کودکی عیدی گرفتن بسیار لذت بخش است اما اکنون در سن من عیدی دادن واقعا خوش‌حال کننده است. این روزها کاملا مشغول عید‌ دیدنی هستم و با خانواده‌ام به ملاقات دیگر بزرگ‌ترها می‌روم. 

وی اظهار داشت: نوروز در گذشته بسیار قشنگ بود و همه مردم حال خوبی داشتند؛ نوروز همیشه برای ما فصلی عجیب و جدید بود که در آن دیگران را می‌دیدیم و عیدی می‌گرفتیم. حتی تکالیف مدرسه نسبت به تکالیف امروزی متفاوت بود.

او درباره فعالیت‌های هنری خود در ایام نوروز گفت: گاهی اوقات پیش می‌آید که به دلیل بازیگری نمی‌توانم زمان سال تحویل در خانه باشم؛ چند سال پیش در سریالی تاریخی در نزدیکی گرمه بازی می‌کردم. آن‌جا یک منطقه کویری بود که شرایط سختی داشت؛ من و همکارانم در روز سال تحویل آنجا ماندیم و فیلم‌برداری داشتیم و به دلایل مشغله کاری امکان بازگشت به خانه وجود نداشت. 

بازیگر سینما و تلویزیون درباره نوروز گفت: نوروز مفهوم خود را در اسمش دارد؛ در این روز تمامی زمین تازه می‌شود و تولدی دوباره دارد. نوروز زندگی دوباره برای تمامی مردم است. من امیدوارم ایرانیان خارج از کشور نیز بتوانند در این روزها حس تازه‌ای داشته باشند و بهترین روزها را سپری کنند. 

اسدی قاسم آبادی اظهار کرد: من آرزو داشتم مادر و مادربزرگم این روزها در کنار من بودند؛ از آنجایی که فرزند کوچک خانواده بودم ارتباط عاطفی عمیقی با مادر و مادربزرگم داشتم. از نظر من مادر مظهر یک عشق واقعی است که بدون هیچ چشم‌داشتی به فرزندان خود لطف می‌کند.

ویژه برنامه نوروزی شب‌نشینی‌ از سوی گروه برنامه ساز شب‌نشینی‌ آماده شده و از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت از عمارت مسعودیه تهران پخش می‌شود. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در فضای مجازی به نشانی @jjtvnir بارگذاری می‌شود.

آخرین اخبار

مستند "شکست ترمیم ناپذیر" روی آنتن شبکه جهانی جام جم شب روشنی میهمان هندی خواهد داشت ادامه سلسله مباحث مهدویت در آیات و روایات بررسی چالش مدرسان غیرایرانی در زبان فارسی در برنامه شب روشنی شب روشنی با موضوع غذای ایرانی... تحلیل و بررسی تحولات میدانی و سیاسی در فلسطین و سرزمین های اشغالی در کنکاش پیام مدیر شبکه جهانی جام جم در پی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور تحلیل شخصیت والای نگارنده تفسیر المیزان در رواق نگاهی مستند به جنایات رژیم صهیونیستی بررسی مطالبه رییس جمهور در اجلاس ریاض توسط کارشناسان کنکاش رواق با موضوع مهدویت در قرآن کنکاش ویژه 13 آبان ویژه های آنتن جام جم در روز مبارزه با استکبار جهانی.... آخرین تحولات غزه و جبهه مقاومت بررسی می‌شود کنکاش، ویژه ی فاجعه انسانی در غزه به روی آنتن می رود. مستند طوفان الاقصی به آنتن جام جم رسید. رواق از زندگانی پربار کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) می گوید قوانینی که ایرانیان خارج از کشور باید درباره وقف بدانند. نبرد غزه و آینده فلسطین جنایت بزرگ اسرائیل و ابعاد عملیات طوفان الاقصی مسافر ری اهمیت توسعه صنعت نساجی کشور و لزوم سرمایه گذاری در ان، محور گفتگوی برنامه فرصت پخش زنده تجمع اعتراضی مردم در واکنش به جنایت صهیونیستها از شیکه جام جم تسلیت به تمامی آزادگان جهان بررسی عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی المپیک ضرورت تأسیس وزارت خانه یا سازمان مستقل برای امور ایرانیان خارج از کشور تبیین برنامه های توسعه ی امور فرهنگی و اجتماعی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور در برنامه مشاور بررسی تحولات سیاسی و میدانی فلسطین در کنکاش رشادتهای فرزندان مقاومت به روایت مخاطبان جام جم بررسی علل صلح امام حسن (ع) در برنامه رواق پارک های علم و فناوری؛ موتور توسعه اقتصادی کشورها نگاهی به عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی ملاقات تیم اعزامی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور با ایرانیان مقیم ترکیه "شکارچی شنبه" از قاب جام جم طرح مطالبات ایرانیان خارج از کشور در مشاور تحلیل حمله ترکیبی گروههای مقاومت فلسطینی به مواضع اسرائیل در برنامه تلویزیونی کنکاش رواق با موضوع هجرت معرفی و بررسی مشترکات ایران و عراق در برنامه فرصت مرور نتایج کاروان ورزشی ایران در هانگژو و والیبال انتخابی المپیک در ورزش ایران معاضدت قضایی و راه کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج کشور معرفی راه­کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج از کشور کنکاش با موضوع هفته وحدت دیدار با پدر سم شناسی ایران در مسیر ویژه برنامه رواق در هفته وحدت نگاهی به بازی‌های آسیایی هانگژو در ورزش ایران ارائه ی خدمات از طریق درگاه کنسولی دیجیتال به ایرانیان مقیم کانادا و برنامه ی گسترش آن شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها