اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

در کنکاش 12 فروردین خواهیم دید:

درگیری شدید پلیس فرانسه با معترضان به سیاست های مکرون ، موضوع برنامه است.

پلیس فرانسه با توسل به روش‌های خشن از جمله استفاده از گاز اشک‌آور و تجهیزات ضدشورش،  با معترضان به اصلاحات قانون بازنشستگی در این کشور درگیر شد. رئیس جمهور فرانسه از برخورد خشونت آمیز نیرو‌های امنیتی و پلیس این کشور با تظاهرکنندگان در پاریس و شهر‌های قدردانی و سرکوب تظاهرکنندگان را که طی آن تاکنون شمار زیادی زخمی و مصدوم شده اند, «حرفه ای» توصیف کرد.

در همین راستا در کنکاش این هفته، با حضور آقای حنیف غفاری کارشناس مسایل بین الملل و دکتر مهدی رحمانی کارشناس حقوق بین الملل به بررسی و تحلیل اعتراضات اخیرمردم فرانسه ضد دولت مکرون و نحوه برخورد پلیس و نیروهای امنیتی این کشور با معترضین و پیامد های آن 
می پردازیم.
در ادامه همچنین برخورد دوگانه رسانه های فارسی زبان با بحث اغتشاش و تظاهرات  در فرانسه و ایران و بزرگنمایی موضوع آزادی زنان و بهره برداری سیاسی از آن در جهت اهداف سیاسی خودشان  به رغم جایگاه رفیع زن در اسلام و انقلاب اسلامی، مورد بحث و گفتگوی میهمانان برنامه قرار خواهد گرفت.

برنامه تلویزیونی «کنکاش» با اجرای امیر علی عسگری شنبه‌ها ساعت 18 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود.

 

آخرین اخبار

دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور رحلت حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت می گوییم . کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم هنرمندی از خطه بلوچ در خانه مهر فراخوان مسابقه کتاب و کتابخوانی در خانه مهر می بینید.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها