اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

وزیر فرهنگ تاجیکستان؛ میهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران بود

برنامه "در ایران" با عنوان جدید "هدهد" ویژه نمایشگاه کتاب از روز افتتاح این رویداد بزرگ فرهنگی، به روی آنتن شبکه جام جم رفت. تا با نمایش این جلوه گری نمایشگاهی، فرهنگ کتابخوانی را بیش از پیش گسترش دهد.

در این برنامه که وقایع فرهنگی ، اجتماعی و هنری نمایشگاه را به تصویر می کشد به معرفی موزه ها و غرفه های کشورهای مختلف فارسی زبان پرداخته شده است.

مصاحبه با سفرا و وزرای فرهنگ کشورهای مختلف، از جمله ترکیه، تاجیکستان و ... و نمایش غرفه های اقوام مختلف ایرانی با نگاه به هویت ایرانی و زبان فارسی؛ موسوم به "رنگین کمان اقوام" از دیگر بخشهای این برنامه است.

زلفیه دولت زاده؛ وزیر فرهنگ کشور تاجیکستان، که میهمان ویژه نمایشگاه کتاب بود در مصاحبه با خبرنگار هدهد، ضمن ابراز خرسندی از حضور کشورش در این نمایشگاه و تبادل فرهنگ غنی دو کشور، اظهار امیدواری کرد که تداوم برگزاری چنین نمایشگاههای فرهنگی در کشورهای فارسی زبان، باعث تحکیم روابط دوستانه کشورهای مختلف باشد.

برنامه هدهد، به تهیه کنندگی آقای تاجیک و اجرای پیمان فتاحی، با آیتم های تولیدی و ارتباط های زنده متعدد از وقایع مختلف نمایشگاه کتاب تهران، از کانال های 1 و 2 و 3 جام جم پخش می شود.

 

آخرین اخبار

"دکتر معرفت نجفی" (قاضی دیوان عالی کشور) گفت: آنچه شما از بخش آشپزی درخواست داشته اید: عملکرد تیم ملی تکواندو، موضوع ورزش ایران این هفته اوتمیل هم مقوی و هم رژیمی دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور، موضوع مورد بحث مشاور کنکاش در نیمه خرداد آیتم های امروز خانه مهر دبیر اتحادیه پایاپای اسیایی خبر داد: "رخ خورشید" بر تارک جام جم تابستان، میوه های تابستانی و انواع ویروسها و باکتری ها پخش زنده بازی استقلال مقابل پرسپولیس ۱۰ خرداد 1402 از شبکه جام جم مجله اقتصادی جام جم روانه آنتن می شود. مشتاقان خورش گوجه سبز، بخش آشپزی امروز را ببینند. با رویدادهای هفتگی ورزش ایران همراه باشید چطور با رژیم، کیک بخوریم؟ عشق رضا با دلهای عاشق چه می کند؛ از استادی دانشگاه تا فراشی در آستان امام رئوف "محمد امین غفارزاده" (معاون امور دانشجویی و بورس مدارس خارج از کشور وزیر امور خارجه) به استودیوی مشاور آمد دستور پخت چلوخورش امین الدوله در آشپزخانه خانه مهر در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با رهبر انقلاب چه گذشت؟ اهمیت انتخاب نیک برای کودکان بیماران دیابتی گفتگوی پزشکی خانه مهر امروز را ببینند هر کس به زبانی صفت حمد تو گوید..... زرشک پلو با مرغ در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. دل روشنی ؛ ویژه ی دهه کرامت با هنر فیروزه بافی آشنا شویم. بانوان قهرمان معرفی شدند ادراک رسانه ای چیست؟ کارشناس مشاور گفت: در خانه مهر می بینیم. آیین تجلیل از تنوع فرهنگی همراه با مشاور در کنکاش گفتگو خواهیم کرد: قاب ویژه خانه مهر در نمایشگاه کتاب تهران برنامه های دهه کرامت شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری دهه کرامت تغذیه سالم در پیشگیری از سرطان مهم است. گزارش های آرتا از نمایشگاه کتاب برای کودکان خارج از کشور شبکه جام جم در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سیری در نمایشگاه کتاب تهران همراه با کتابگرد دیدار مدیر شبکه جام جم با همکاران روابط عمومی در خانه مهر می بینید. مهارت هایی که به زندگی بهتر کمک می کند. برگ های زرین جام جم هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارشناس مشاور گفت: دلمه مجلسی اصفهانی را چطور بپزیم؟ کارشناس مشاور پاسخ می دهد: تحلیل دستاوردهای اکسپو 2023 غذای مورد علاقه شیرازی ها در آشپزخانه برنامه امروز خانه مهر در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها