اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

هدهد در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

وزیر فرهنگ تاجیکستان؛ میهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران بود

برنامه "در ایران" با عنوان جدید "هدهد" ویژه نمایشگاه کتاب از روز افتتاح این رویداد بزرگ فرهنگی، به روی آنتن شبکه جام جم رفت. تا با نمایش این جلوه گری نمایشگاهی، فرهنگ کتابخوانی را بیش از پیش گسترش دهد.

در این برنامه که وقایع فرهنگی ، اجتماعی و هنری نمایشگاه را به تصویر می کشد به معرفی موزه ها و غرفه های کشورهای مختلف فارسی زبان پرداخته شده است.

مصاحبه با سفرا و وزرای فرهنگ کشورهای مختلف، از جمله ترکیه، تاجیکستان و ... و نمایش غرفه های اقوام مختلف ایرانی با نگاه به هویت ایرانی و زبان فارسی؛ موسوم به "رنگین کمان اقوام" از دیگر بخشهای این برنامه است.

زلفیه دولت زاده؛ وزیر فرهنگ کشور تاجیکستان، که میهمان ویژه نمایشگاه کتاب بود در مصاحبه با خبرنگار هدهد، ضمن ابراز خرسندی از حضور کشورش در این نمایشگاه و تبادل فرهنگ غنی دو کشور، اظهار امیدواری کرد که تداوم برگزاری چنین نمایشگاههای فرهنگی در کشورهای فارسی زبان، باعث تحکیم روابط دوستانه کشورهای مختلف باشد.

برنامه هدهد، به تهیه کنندگی آقای تاجیک و اجرای پیمان فتاحی، با آیتم های تولیدی و ارتباط های زنده متعدد از وقایع مختلف نمایشگاه کتاب تهران، از کانال های 1 و 2 و 3 جام جم پخش می شود.

 

آخرین اخبار

شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس شهادت امام حسن عسگری (ع) هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد:

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها