اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

"رخ خورشید" بر تارک جام جم

شبکه جهانی جام جم ویژه برنامه های خود را در مناسبت های نیمه خرداد، به شرح زیر اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد، ویژه برنامه های رخ خورشید، روایت رهبری، احیاگر قرآن، آن سوی داستان، میراث، کنکاش و گلچینی از برترین فیلم های سینمایی به شرح زیر از جام جم پخش می شود .

برنامه "رخ خورشید"؛ در روزهای 14 و 15 خرداد، به صورت mc، با اجرای آقای سیدهاشم کمال زاده و به تهیه کنندگی علی سردرودیان، از ساعت 10 تا 16:30 به روی آنتن جام جم خواهد رفت.

مستند "روایت رهبری"، شامل تصاویر، فیلم های دیده نشده و گفتگو های ویژه از ماجرای انتخاب شدن حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان جانشین امام خمینی (ره) میباشد، علاقمندان می تواند در سه بخش این مجموعه را مشاهده کنند، قسمت اول 13 خرداد ساعت 21:45 دقیقه به وقت تهران، قسمت دوم 14 خرداد ماه ساعت 2 بامداد به وقت تهران و قسمت سوم 14 خرداد ماه ساعت 21:45 دقیقه به وقت تهران از جام جم 1 پخش می شود .

"احیاگر قرآن"، در روز 14 خرداد ماه ساعت 23 به وقت تهران از جام جم پخش می شود .

"میراث" در روزهای 14 و 15 خرداد ماه ساعت 05:30 دقیقه به وقت تهران از جام جم خواهد شد .

همچنین دو بخش از مجموعه "آن سوی داستان" تقدیم بینندگان می شود که قسمت اول با عنوان نوفل لوشاتو در 13 خرداد ماه ساعت 15:30 دقیقه به وقت تهران، و بخش دوم در 15 خرداد ماه ساعت 10:15 دقیقه به وقت تهران پخش می شود .

شبکه جهانی جام جم در 14 خرداد ماه انیمیشن "پا به پای آفتاب" را برای بینندگان نوجوان خود مهیا کرده که ساعت 12 به وقت تهران پخش خواهد شد .

 ضمنا مجموعه ای از فیلم های سینمایی به شرح زیر تقدیم بینندگان می شود .

فیلم سینمایی بیست و چهار، زمان پخش 14 خرداد ماه ساعت 14:30 دقیقه به وقت تهران

فیلم سینمایی مهمان حبیب خداست، زمان پخش 14 خرداد ماه ساعت06:45 دقیقه به وقت تهران

فیلم سینمایی مردی شبیه باران، زمان پخش 14 خرداد ماه ساعت 08:40 دقیقه به وقت تهران

فیلم سینمایی ملاقات در مدار بسته، زمان پخش 14 خرداد ماه ساعت 30 دقیقه بامداد به وقت تهران

فیلم سینمایی مثل یک پدر، زمان پخش 15 خرداد ساعت 06:45 دقیقه به وقت تهران

فیلم سینمایی سرآغاز یک نهضت، زمان پخش 15 خرداد ماه ساعت 08:40 دقیقه به وقت تهران

فیلم سینمایی مدرسه فیضیه، زمان پخش 15 خرداد ماه ساعت 12:30 دقیقه به وقت تهران

گفتنی است که برنامه ی "کنکاش" هم به صورت ویژه با موضوع "جایگاه امام راحل نزد مردم ایران، نقش ایشان در احیای دین اسلام در جهان و توجه به شخصیت رهبر انقلاب در سالهای بعد از رحلت امام" برای علاقمندان برنامه های سیاسی تقدیم مخاطبان خواهد شد .

در نهایت ارتباط مستقیم با حرم مطهر امام راحل و پخش سخنرانی و مصاحبه های مردمی در ایام 14 و 15 خرداد ماه از مهمترین برنامه های است که برای بینندگان جام جم پخش می شود .

 

آخرین اخبار

ویژه برنامه رواق در هفته وحدت نگاهی به بازی‌های آسیایی هانگژو در ورزش ایران ارائه ی خدمات از طریق درگاه کنسولی دیجیتال به ایرانیان مقیم کانادا و برنامه ی گسترش آن شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها