اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

امضای تفاهم نامه حمل صنایع دستی به خارج از کشور با حداکثر تخفیفات

امضای تفاهم نامه حمل صنایع دستی به خارج از کشور با حداکثر تخفیفات سکوی دیجیتال تامین و فروش صنایع دستی برای داخل و خارج از کشور تیرماه رونمایی می شود

مدیر کل حمایت از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی از شبکه جهانی جام جم خبر داد، امضای تفاهم نامه حمل صنایع دستی به خارج از کشور با حداکثر تخفیفات سکوی دیجیتال تامین و فروش صنایع دستی برای داخل و خارج از کشور تیرماه رونمایی می شود.

تفاهم نامه ای با پست جمهوری اسلامی ایران برای کاهش چشم گیر هزینه ارسال محصولات صنایع دستی به اقصی نقاط جهان با سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی به امضا رسیده است و سکوی دیحیتال صنایع دستی هم تیرماه رونمایی می شود. دکتر محمد حسین عسکرپور مدیر کل حمایت از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مجله اقتصادی فرصت که از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود، گفت: 520 هزار صنعتگر در 18 گروه رشته صنایع دستی شناسایی شده و در حال کار بوده و توان تولید و سرمایه گذاری در این صنایع را با پتانسیل بالا دارا هستند. امروز صنعتگران کشور بر اساس توانایی حرفه ای بسیار خوب خود میتوانند اقتصادشان را اداره کنند. دکتر عسگر پور با اشاره به کاهش هزینه های حمل و نقل برای فعالان و سرمایه گذاران در صنعت صنایع دستی گفت:تفاهم نامه ای در ماه خرداد با پست جمهوری اسلامی ایران امضا کرده ایم که حداکثر تخفیفات را برای ارسال محصولات صنایع دستی به هر کجای دنیا برای ما قائل شده اند و ابعاد هم در این میان مهم نیست و همه شیوه ها می توانند شامل این تخفیف شوند. مدیر کل حمایت از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خطاب به ایرانیان خارج از کشور گفت: ما 11 شهر جهانی و 3روستا داریم که ثبت شورای جهانی صنایع دستی شده اند و می توانند به خودی خود محل مهمی برای سرمایه گذاری باشند.سوغات و گرشگری هر دو پتانسیل بسیار مهم سرمایه گذاری هستند که می توانند یک فرصت برای سرمایه گذاران ایرانی علاقمند به صنایع دستی کشور باشد. این مقام مسئول در خصوص فروش مجازی صنایع دستی در داخل و خارج از کشور هم گفت: اقدام مهمی که اخیرا انجام شده، این است که یک سکوی دیجیتال بین تمام فعالان صنایع دستی اعم از تولید کننده، صادر کننده و وارد کننده مواد اولیه انجام شده و قول می دهیم در تیرماه نشست تخصصی و رونمایی از این سکوی دیجیتال انجام شود تا اگر سرمایه گذار در خارج یا داخل کشور خواست در حجم زیاد صنایع دستی سفارش دهد، از طریق این شبکه بتواند نیازش را تامین کند. وی در خصوص علت تشکیل این سکوی دیجیتال هم گفت: هنر های فاخر صنایع دستی زمانبر هستند و هر هنرمند شاید در مدت زمان مورد نظر تعداد کمی از سفارشات را بتواند آماده کند. برای همین هم یک بستر دیجیتال برای سفارش هر صنایع دستی بین تمامی این 520 هزار صنعتگر در 18 گروه- رشته صنایع دستی رونمایی خواهد شد تا سفارش دهنده و تولید کننده بتوانند به راحتی اجناس مورد نیاز را تامین و خریداری و صادر کنند.

گفتنی است برنامه فرصت با اجرا علی پاکزاد و تهیه کنندگی «مریم هدیه لو» روزهای. چهارشنبه ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه از شبکه جهانی جام جم روی آنتن می رود .

آخرین اخبار

محرم 1403 برنامه های شبکه جام جم به مناسبت ایام محرم «پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران شد نشاط در صفهای رای گیری در آلمان جایگاه ویژه مشارکت در جمهوری اسلامی انتخابات در پاکستان رصد جدی فضای مجازی در هفته منتهی به انتخابات گفتگوی تلفنی استودیوی انتخاب ایرانی با سخنگوی ستاد انتخابات کشور مشارکت حداکثری ایرانیان مقیم کنیا در انتخابات ایرانیان مقیم مالزی و حضور پرشورشان در انتخابات حضور دکتر امین صبحی در استودیوی انتخاب ایرانی شور و حال ایرانیان مقیم کویت در انتخابات حضوری ایرانی های مقیم چین در انتخابات ریاست جمهوری سعید صادق لو کارشناس مسائل سیاسی در استودیوی شبکه جام جم علی محمد اسماعیلی کارشناس مسائل رسانه در برنامه انتخاب ایرانی افزایش 90 صندوق اخذ رأی در انتخابات دور دوم برای ایرانیان خارج از کشور "حماسه جمهور" انتخاب هر ایرانی مناظره دوم پزشکیان و جلیلی، امشب ساعت21:30 به وقت تهران اعلام زمان پخش مناظره های دور دوم انتخابات زیاست جمهوری 1403 فعالیت شعب اخذ رای در استرالیا برگزاری انتخابات در آتن انتخابات در کویت مجیدرضا پناه درباره صیانت از آرا، تاکید کرد. هموطنان ایرانی مقیم ترکیه، پای صندوق رای رفتند. تمام اقوام در داخل و خارج از كشور در انتخابات سهيم هستند. مشارکت ایرانیان مقیم تایلند در انتخابات ریاست جمهوری روند کار رای گیری در خارج از کشور انتخابات نقطه اصلي كانون قدرت مردم است. حماسه جمهور انتخاب هر ایرانی اعلام آخرین برنامه های تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در شبکه جام جم پنجمین و آخرین مناظره ظهر امروز به روی آنتن جام جم می رود. رقابت کاندیداها در مناظره چهارم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها، شنبه 2 تیرماه شامگاه جمعه، زمان پخش سومین مناظره نامزدهای انتخابات در راه مناظره دوم برنامه تبلیغات نامزدها در شبکه جام جم، چهارشنبه 30 خرداد "چرا رای می دهیم" برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ سه شنبه 29خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ دوشنبه28خرداد، از شبکه جهانی جام جم برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ یکشنبه27خرداد، از شبکه جهانی جام جم طنین جان بخش عرفات برنامه تبلیغات انتخاباتی نامزدها؛ شنبه۲۶خرداد، از شبکه جهانی جام جم فراخوان مسابقه فرهنگی هنری دهه ولایت میزگردهای نامزدهای ریاست جمهوری روی آنتن شبکه جهانی جام جم زمان پخش برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم از شبکه جهانی جام جم ویژه برنامه های شبکه جام جم در ایام 14 و 15 خرداد شبکه جام جم در سوگ مردی که خستگی را خسته کرد! بدرقه میلیونی شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان در تهران نماز وداع بر پیکر شهدای خدمت سنگ تمام مردم تبریز و قم در میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای خدمت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها