اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فرصت؛ میزبان رییس سازمان نظام مهندسی معادن کشور بود.

رضا بستامی: اماده صادرات نیروی انسانی متخصص در حوزه معدن به کشورهای منطقه هستیم.

دکتر رضا بستامی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن در خصوص نگاه سازمان برای افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی و تجار و سرمایه گذاران به برنامه فرصت شبکه جهانی جام جم گفت: موقعیت استراتژیک ایران و قرار گرفتن در شاه راه های ارتباطی خاورمیانه دسترسی سریع را به سرمایه گذاران خارجی برای ایران و 15 کشورهمسایه فراهم کرده و شرایط ویژه ای بدین منظور داریم.
وی خاطر نشان کرد: دستگاه های متولی بخش سرمایه گذاری نمی تواند فقط وزارت صنعت باشد. محوراصلی بخش معدن، معاونت امور معادن است  ولی دستگاه های دیگری که باید همراهی کنند شامل سازمان زمین شناسی، ایمیدرو، صندوق سرمایه گذاری وزارت اقتصاد و دارایی ، سازمان توسعه تجارت سازمان نظام مهندسی وصندوق بیمه سرمایه گذاری و سازمان سرمایه گذاری کمک های فنی و اقتصادی است و منعی برای سرمایه گذاری خارجی در حوزه معادن نداریم.
رییس سازمان نظام مهندسی با تاکید بر این که  شرکت هایی که بتوانند صلاحیت فنی و مالی را برای وزارت صنایع و معادن دریافت کنند به عنوان سرمایه گذار می توانند در این مسیر ورود کنند گفت: وی گفت در نظام مهندسی معدن 44 هزار عضو حقیقی و حقوقی و مهندس معدن، زمین شناس، متالوژ و غیره با تخصص های متفاوتی وجود دارند که می توانند فرصت مهمی برای سرمایه گذاری خارج از کشورباشند و ما امادگی داریم که خدمات مهندسی را به این شکل به کشورهای همسایه نیز صادر کنیم وهیچ مشکلی از لحاظ نیروهای فنی متخصص نداریم.
فرصت برنامه ای از گروه اجتماعی و‌اقتصادی شبکه جهانی جام جم به تهیه کنندگی مریم هدیه لو با اجرای علی پاکزاد چهارشنبه ها ساعت۲۱:۴۵  به وقت تهران روی آنتن می‌رود .

آخرین اخبار

مستند "شکست ترمیم ناپذیر" روی آنتن شبکه جهانی جام جم شب روشنی میهمان هندی خواهد داشت ادامه سلسله مباحث مهدویت در آیات و روایات بررسی چالش مدرسان غیرایرانی در زبان فارسی در برنامه شب روشنی شب روشنی با موضوع غذای ایرانی... تحلیل و بررسی تحولات میدانی و سیاسی در فلسطین و سرزمین های اشغالی در کنکاش پیام مدیر شبکه جهانی جام جم در پی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور تحلیل شخصیت والای نگارنده تفسیر المیزان در رواق نگاهی مستند به جنایات رژیم صهیونیستی بررسی مطالبه رییس جمهور در اجلاس ریاض توسط کارشناسان کنکاش رواق با موضوع مهدویت در قرآن کنکاش ویژه 13 آبان ویژه های آنتن جام جم در روز مبارزه با استکبار جهانی.... آخرین تحولات غزه و جبهه مقاومت بررسی می‌شود کنکاش، ویژه ی فاجعه انسانی در غزه به روی آنتن می رود. مستند طوفان الاقصی به آنتن جام جم رسید. رواق از زندگانی پربار کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) می گوید قوانینی که ایرانیان خارج از کشور باید درباره وقف بدانند. نبرد غزه و آینده فلسطین جنایت بزرگ اسرائیل و ابعاد عملیات طوفان الاقصی مسافر ری اهمیت توسعه صنعت نساجی کشور و لزوم سرمایه گذاری در ان، محور گفتگوی برنامه فرصت پخش زنده تجمع اعتراضی مردم در واکنش به جنایت صهیونیستها از شیکه جام جم تسلیت به تمامی آزادگان جهان بررسی عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی المپیک ضرورت تأسیس وزارت خانه یا سازمان مستقل برای امور ایرانیان خارج از کشور تبیین برنامه های توسعه ی امور فرهنگی و اجتماعی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور در برنامه مشاور بررسی تحولات سیاسی و میدانی فلسطین در کنکاش رشادتهای فرزندان مقاومت به روایت مخاطبان جام جم بررسی علل صلح امام حسن (ع) در برنامه رواق پارک های علم و فناوری؛ موتور توسعه اقتصادی کشورها نگاهی به عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی ملاقات تیم اعزامی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور با ایرانیان مقیم ترکیه "شکارچی شنبه" از قاب جام جم طرح مطالبات ایرانیان خارج از کشور در مشاور تحلیل حمله ترکیبی گروههای مقاومت فلسطینی به مواضع اسرائیل در برنامه تلویزیونی کنکاش رواق با موضوع هجرت معرفی و بررسی مشترکات ایران و عراق در برنامه فرصت مرور نتایج کاروان ورزشی ایران در هانگژو و والیبال انتخابی المپیک در ورزش ایران معاضدت قضایی و راه کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج کشور معرفی راه­کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج از کشور کنکاش با موضوع هفته وحدت دیدار با پدر سم شناسی ایران در مسیر ویژه برنامه رواق در هفته وحدت نگاهی به بازی‌های آسیایی هانگژو در ورزش ایران ارائه ی خدمات از طریق درگاه کنسولی دیجیتال به ایرانیان مقیم کانادا و برنامه ی گسترش آن شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها