اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مجله اقتصادی فرصت ویژه عضویت ایران در اجلاس شانگهای

مجید حریری رییس اتاق بازرگانی ایران و چین میهمان برنامه است.

در بخش گفت و گو با نام "پروژه" به فرصت های سرمایه گذاری به وجود امده توسط اجلاس شانگهای برای بخش خصوصی کشور و در حوزه های سرمایه گذاری خارجی و توسعه کسب و کار های داخلی با حضور مجید حریری رییس اتاق بازرگانی ایران و چین خواهیم پرداخت.

در بخش گزارش پروژه سری می زنیم به کارشناسان و مدیران صنعت فولاد؛ و فرصت های سرمایه گذاری در این بخش را با کارشناسان بررسی می کنیم.

در بخش حجره به سراغ کسب و کارهای نوین با حضور دکتر مسلم خانی استاد دانشگاه و مشاور سابق وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی می رویم.

در بخش افق، فرصت های سرمایه گزاری بین ایران و اعضایی سازمان همکاری های شانگهای رو با توجه به عضویت مهم ایران در این اجلاس بررسی خواهیم کرد.

در بخش دانش بنیان برنامه به سراغ یک نواوری صنعتی خواهیم رفت و در میز اقتصاد خبر های مهنی از رشد سرمایه گذاری در کشور رو در هفته ای که گذشت مرور می کنیم.

آخرین اخبار

جشن بزرگ عید فطر با شب روشنی در آذربایجان غربی _ماکو ویژه های جام جم به مناسبت عید فطر نگاهی بر چالش‌های زندگی روزمره ناشنوایان از بودا تا اسلام؛ بانوی ژاپنی که به دین اسلام روی آورد شیرینی خادمیت امام رضا (ع) از زبان ابراهیم ناجیان مرور خاطرات شیرین عید از زبان مینا نوروزی بازیگر خردسال سریال شمعدونی ۱۷ ساله شد! شبهای احیا در شبکه جام جم خاطره عجیب آقای بازیگر!! حال و هوای ماه رمضان و روزه داری در پروژه های فیلمسازی از نگاه بازیگران آئین‌های زیبای نوروزی استان گیلان از زبان بازیگر تئاتر جهش تولید با مشارکت مردم خاطره ای جالب از خواب ۳۸ ساعته خانم بازیگر! پیام تبریک مدیر شبکه جهانی جام جم در آستانه سال نو ویژه برنامه شب روشنی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ بالاخره آبگوشت هم به شب روشنی آمد. آیا پول چرک کف دسته؟ باغ شادونه در بهار حال و هوای عید از زبان مختار سائقی بازیگر مهربان و خوش اخلاق "در پناه تو" در شب روشنی بازیگر سریال "حکایت‌های کمال" به شب روشنی می‌آید فراخوان جشن سفره های نور و نوروز نوروزی های رمضانی جام جم یک فنجان چای تازه دم با شب روشنی آشنایی با تار و پود پارچه در دورهمی شب روشنی سنت نذری بهانه ای برای ارادت پای قورمه سبزی به شب روشنی هم باز شد. تجربه لذت‌بخش سقوط آزاد از زبان بانوی چترباز فراخوان جشن سفره های نور و نوروز نگاهی بر ورزش چتربازی بانوان در شب روشنی استعدادیابی نونهالان توسط مربی دفاع‌شخصی ارتش مروری بر فعالیت شعرای امروز ایران تسکین و تسلی در سایه زیارت جرئیات اثر ماندگار «معلم» از زبان محمد گلریز خوشنویسی هنری فراتر از تکنیک فوت و فن پخت غذاهای شمالی از زبان بازیگر گیلانی مدرسه؛ خانه دوم، مکانی برای آفرینش فرداها زورخانه نماد فتوت و جوانمردی چرا مسجد امام اصفهان برترین سازه ایرانی است؟ خجسته باد این پیروزی..... میهمانی از دیار معابد بازیگر سریال کوچه اقاقیا که رتبه ۱۱ کنکور شد! رج به رج خیال از فرش تا عرش جزئیات جالب زندگی ابراهیم شفیعی، بازیگر مجموعه خنده‌بازار با میهمانان عیدانه شب روشنی همراه شوید کمدین و بازیگر خنده بازار به شب روشنی می‌آید بازیگری که همواره نقش‌های بزرگ‌تر از سن خود را بازی کرده است! بازیگر سریال جیران به شب روشنی می‌آید لحظاتی شاد با هنرمندان در شبانه های جام جم گفتگو با بانوی ایرانی که مربی ۷ ورزش است

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها