اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پشت پرده حمله اسرائیل به جنین

کارشناسان کنکاش درباره آخرین تحولات سیاسی و میدانی در سرزمین های اشغالی جنین و کرانه باختری گفتگو می کنند.

اسرائیل در برابر مقاومت فلسطینیان بر دامنه تهاجمات خود علیه سرزمین‌های اشغالی افزوده است. و یکی از بزرگترین حملات خود را به کرانه باختری اشغالی انجام داده که در جریان آن دهها فلسطینی در اردوگاه آوارگان جنین جانشان را از دست داده و دست کم ۱۰۰ نفر مجروح شده اند.

 تازه‌ترین تهاجم علیه جنین، با دست کم ۱۰ حمله هوایی در یک منطقه پرتراکم انجام شد منطقه‌ای که ۱۴۰۰۰ آواره فلسطینی را در کمتر از نیم کیلومتر مربع در خود جای داده است. این حملات شامل حملات پهپادی و موشکی بود که به ساختمان‌ها و زیر ساخت‌ها آسیب رساند.

در برنامه این هفته کنکاش با حضور سید هادی سید افقهی کارشناس ارشد غرب آسیا و مهدی عزیزی کارشناس مسایل سیاسی به تحلیل و بررسی آخرین تحولات سیاسی و میدانی در سرزمین های اشغالی جنین و کرانه باختری و تحولات سیاسی فرانسه خواهیم پرداخت. 

همچنین با دکتر خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران و خبرنگار ایران در لبنان، درباره عملیات اسرائیل در جنین گفتگوی تلفنی خواهیم داشت. 

گفتنی است برنامه «کنکاش» شنبه ها، راس ساعت ۲۰ به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان حلول ماه ربیع الاول مبارک تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها