اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم

شبکه جهانی جام جم، ویژه برنامه‌های تابستانه متنوعی را برای مخاطبان تدارک دیده است.

«یکی بود یکی نبود»، «شب روشنی» و «برگ های زرین»، عناوین تازه های شبکه جام جم در نیمه دوم تابستان 1402 خواهد بود.

 «یکی بود یکی نبود» که ماحصل تلاش گروه کودک و نوجوان شبکه است؛  به قصه گویی کودکان می پردازد و داستان هایی را از کتب قدیمی و معاصر با هدف معرفی کتاب های اصیل ایرانی به کودکان خارج نشین در قالب بازی و نقش آفرینی، با المان های مختلف به تصویر خواهد کشید. راویان «یکی بود یکی نبود» چند هنرمند کوچک هستند که با همراهی استادشان، هر بار قصه ای را از داخل یک صندوق قدیمی بیرون کشیده و روایت می کنند.

اشاعه و نشر زبان فارسی، آشنایی با ادبیات نمایشی، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، مشارکت کودکان در اجرای نمایش ها، معرفی کتب کهن و معاصر داستانی مثل کلیله و دمنه، مروری بر آثار فاخر ادبی و ایرانی از اهداف مهم و مورد نظر عوامل تولید این برنامه است.

«یکی بود یکی نبود» شنبه ها و یکشنبه ها ساعت 19:30، در 26 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی «شهرام قدیری» روانه آنتن خواهد شد.

برنامه «شب روشنی » عنوان دیگر برنامه ترکیبی شبکه در تابستان است که در 50 قسمت 60 دقیقه ای به نمایش درخواهد آمد. عوامل تولید این برنامه قصد دارند در قالب طنز و سرگرمی، با طرح و اجرای مسابقه و دعوت از گروه های موسیقی لحظات مفرحی را برای مخاطبان فراهم سازد. این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 00:00 به وقت تهران از شبکه جام جم پخش خواهد شد. 

«برگ های زرین»  که به زودی شاهد پخش آن خواهیم بود با هدف معرفی کتاب توسط نویسندگان آن تهیه و آماده پخش شده است؛ در این برنامه که در نمایشگاه کتاب امسال تولید شد، هر نویسنده ضمن معرفی کتاب، یک پاراگراف را به انتخاب خود خوانش می کند. «برگهای زرین» در 50 قسمت 10 دقیقه ای به تهیه کنندگی «محمد مهدی ملک قاسمی» روانه پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان حلول ماه ربیع الاول مبارک تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها