اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب

وطن زدایی و تجزیه طلبی اپوزیسیون در «غبار» بررسی می شود.

مستند «غبار» با هدف واکاوی و تحلیل اغتشاشات سال ۱۴۰۱ در کشور با تمرکز بر واکنش ایرانیان خارج کشور به این آشوب ها، از شبکه جهانی جام جم پخش خواهد شد.

این مستند  ضمن ارائه تصویر و توصیفی دقیق و واقعی از اصل ماجرای فوت «مهسا امینی» در شهریور سال ۱۴۰۱، به بررسی ریشه های اغتشاشات و فتنه سال گذشته و جنگ ترکیبی علیه کشورمان می پردازد.

 مستند غبار، همچنین به بررسی نقش اپوزیسیون خارج نشین اعم از سلطنت طلبان، تجزیه طلبان و منافقین، ائتلاف شکست خورده آنها و حمایت های تمام قد کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، فرانسه و رژیم صهیونیستی در تحریک و ایجاد آشوب و فتنه در کشور و دعوت ایرانیان خارج از کشور برای شرکت در تجمعات می پردازد.

گفتگوی اختصاصی شبکه جهانی جام جم با برخی ایرانیان خارج از کشور و طرح دلایل پرهیز قاطبه این هموطنان از شرکت در تجمعات اعتراضی در برخی کشورهای غربی و ریشه های حمایت آنها از نظام جمهوری اسلامی ایران در جریان این اغتشاشات از دیگر روایت های این مستند خواهد بود.

افزون بر موارد ذکر شده، تحلیل روایت سازی های دروغین شبکه های معاند در خارج از کشور با محوریت و تقسیم کار میان اینترنشنال، بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و من و تو از دیگر محورهای این مستند 30 دقیقه ای می باشد.

گفتنی است مستند «غبار»، روز جمعه 24 شهریورماه، ساعت 21:45 دقیقه به وقت تهران، 20:15 دقیقه به وقت وین از کانال اروپا، روز شنبه 25 شهریورماه، ساعت 23:15 دقیقه به وقت واشینگتن از کانال آمریکا و روز شنبه 25 شهریورماه، ساعت 23:15 دقیقه به وقت سیدنی از کانال آسیا پخش خواهد شد.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را، درباره برنامه های جام جم از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید.

تلفن پخش شبکه:     3- 9822013742 

شماره شبکه های اجتماعی 9108993934 98

ایمیل امور مخاطبان mokhatab@jjtvn.ir

 

آخرین اخبار

هفته دفاع مقدس در قاب جام جم ویژه برنامه رواق به مناسبت هفته دفاع مقدس پذیرش مدارک مربوط به کفالت و معافیت پزشکی در کنسولگری ها و صدور کارت کفالت نگاهی به عملکرد تیم ملی فوتبال امید دل روشنی روانه آنتن می شود. جایگاه ایرانیان خارج از کشور در معادلات سیاسی جهان حلول ماه ربیع الاول مبارک تحلیل و بررسی ناآرامی های 1401 در کنکاش پخش مستند غبار از آنتن جام جم کنکاش ویژه سالگرد اغتشاشات 1401 تحلیل دیدگاه های دولت در حوزه تعاون و سرمایه گذاری ویژه برنامه کنکاش به مناسبت سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ در کشور روایت «غبار» از نوبراندازان اجاره ای و خشونت طلب کارگروه فرهنگ و رسانه در شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و نقش تأثیرگذار شبکه جام جم به عنوان حلقه ی ارتباط همراه با شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور ضرورت بصیرت در وضعیت کنونی جهان تبیین تفاوت اصطلاحات «بیع نامه» با «توافق نامه» و «قولنامه» در برنامه مشاور مستند "علمدار"، روایت گستره مدار قیام عاشورا . گفتگو درباره آشنایی ایرانیان خارج از کشور با اسناد مالکیت و نکات کلیدی قراردادها در مشاور راز ماندگاری سرداری که تاریخ ساز شد. گفتگویی دیگر برای پیداکردن فرصت های جدید ایرانگردی در جام جم تحلیل و بررسی هفته دوم والیبال قهرمانی آسیا در برنامه ورزش ایران ارائه ی بیش از 130 خدمت کنسولی به هم میهنان مقیم خارج از کشور تحلیل و بررسی خدمات پر تعداد کنسولگری ها به ایرانیان خارج از کشور در برنامه مشاور. گفتگوي صميمانه رييس قوه قضاييه با ايرانيان خارج كشور به زودی از شبکه جهانی جام جم بریکس در چشم‌انداز آینده ایران نظم جدید از شبکه جهانی جام جم مجله اقتصادی فرصت در آستانه هفته دولت سفری کوتاه به نقاط مختلف کشورمان با آیتم های شب روشنی توضیحات مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره قوانین جدید املاک ایرانیان خارج از کشور و قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول کودتای ۲۸ مرداد به زبان ساده؛ دخالت خارجی‌ها و سقوط مصدق تضمین صندوق توسعه ملی درباره تهران این شهر شلوغ و دوست داشتنی گفتگو می کنیم. ادبیات فارسی و هویت ایرانی ایران سرزمین فرصت های سرمایه گذاری است پیشنهاد تأسیس سازمان مهاجرت نخبگان برای ایجاد وحدت رویه نگاهی به عملکرد کاروان اعزامی ایران به یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۳ چین با نام «علمداران» نیمه دوم تابستانی پربار با تازه های جام جم جنایتی دیگر در شاهچراغ جایگاه و اهداف برگزاری همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور تعامل و همکاری دانشجویان خارج از کشور با شبکه جهانی جام جم صدای پای انتخابات تحلیل منافع عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای کارشناس مشاور خبر داد: نگاهی به عملکرد تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در برنامه ورزش ایران جزئیات قوانین بیع و اجاره در ایران «حقوق بشر به سبک آمریکایی» ۱۴ مرداد، روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی؛ موضوع مورد بحث کنکاش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها