اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

ویژه های آنتن جام جم در روز مبارزه با استکبار جهانی....

برنامه های شبکه جام جم در آستانه یوم الله 13 آبان به شرح زیر اعلام شد:

- مستند آمریکا در اندیشه امام و رهبری، به جایگاه مبارزه با آمریکا و تبیین این نگاه دشمن ستیزانه در اندیشه رهبران جمهوری اسلامی می پردازد. این مستند روز شنبه ساعت 16 به وقت تهران از شبکه جام جم پخش می شود.

- ویژه برنامه کنکاش، کاری از گروه سیاسی شبکه جام جم، در برنامه این هفته خود به ابعاد مختلف و تاریخی دشمنی امریکا با ملت ایران و ریشه ­یابی واقعه 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی و تحلیل سخنان سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان، خواهد پرداخت.

- ارتباط زنده و مستقیم با مراسم برپا شده در محل سابق لانه جاسوسی آمریکا  و پوشش راهپیمایی

- نمای نزدیک،عنوان برنامه دیگری است که شامل ویدئوهای رسیده از مخاطبان خارج از کشور درباره افول قدرت امریکا و اوضاع فعلی جهان غرب نزد افکار عمومی مردم جهان است. و در فواصل برنامه های شبکه پخش می شود.

- پخش تله فیلم تخت جمشید سر روزولت، محتوای فیلم به این شرح است که: ژوزف فریمن مستند ساز آمریکایی ایرانی تبار، برای نمایش فیلم مستند خود به ایران می­ آید. درمصاحبه مطبوعاتی فیلمش با لیلا صولتی، خبرنگارسیاسی یک هفته نامه آشنا می شود. لیلا صولتی ، در تلاشی می­ خواهد ژوزف فریمن را متقاعد سازد که روز سیزده آبان 1358 اتفاق خشونت آمیزی از سوی ایران نبوده و نتیجه عملکرد خود آمریکا بوده است .

این تله فیلم ساعت 7:00 به وقت تهران به روی آنتن جام جم می رود.

- مستند 444 روز، روایت تسخیر سفارت آمریکا در ایران را از زاویه دید دو نفر از گروگان­های آمریکایی و دو نفر از دانشجویان انقلابی فعال در این ماجرا مورد بررسی قرار می‌دهد. این مستند ساعت 15:45 روانه آنتن شبکه جام جم خواهد شد.

آخرین اخبار

مستند "شکست ترمیم ناپذیر" روی آنتن شبکه جهانی جام جم شب روشنی میهمان هندی خواهد داشت ادامه سلسله مباحث مهدویت در آیات و روایات بررسی چالش مدرسان غیرایرانی در زبان فارسی در برنامه شب روشنی شب روشنی با موضوع غذای ایرانی... تحلیل و بررسی تحولات میدانی و سیاسی در فلسطین و سرزمین های اشغالی در کنکاش پیام مدیر شبکه جهانی جام جم در پی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور تحلیل شخصیت والای نگارنده تفسیر المیزان در رواق نگاهی مستند به جنایات رژیم صهیونیستی بررسی مطالبه رییس جمهور در اجلاس ریاض توسط کارشناسان کنکاش رواق با موضوع مهدویت در قرآن کنکاش ویژه 13 آبان ویژه های آنتن جام جم در روز مبارزه با استکبار جهانی.... آخرین تحولات غزه و جبهه مقاومت بررسی می‌شود کنکاش، ویژه ی فاجعه انسانی در غزه به روی آنتن می رود. مستند طوفان الاقصی به آنتن جام جم رسید. رواق از زندگانی پربار کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) می گوید قوانینی که ایرانیان خارج از کشور باید درباره وقف بدانند. نبرد غزه و آینده فلسطین جنایت بزرگ اسرائیل و ابعاد عملیات طوفان الاقصی مسافر ری اهمیت توسعه صنعت نساجی کشور و لزوم سرمایه گذاری در ان، محور گفتگوی برنامه فرصت پخش زنده تجمع اعتراضی مردم در واکنش به جنایت صهیونیستها از شیکه جام جم تسلیت به تمامی آزادگان جهان بررسی عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی المپیک ضرورت تأسیس وزارت خانه یا سازمان مستقل برای امور ایرانیان خارج از کشور تبیین برنامه های توسعه ی امور فرهنگی و اجتماعی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور در برنامه مشاور بررسی تحولات سیاسی و میدانی فلسطین در کنکاش رشادتهای فرزندان مقاومت به روایت مخاطبان جام جم بررسی علل صلح امام حسن (ع) در برنامه رواق پارک های علم و فناوری؛ موتور توسعه اقتصادی کشورها نگاهی به عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی ملاقات تیم اعزامی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور با ایرانیان مقیم ترکیه "شکارچی شنبه" از قاب جام جم طرح مطالبات ایرانیان خارج از کشور در مشاور تحلیل حمله ترکیبی گروههای مقاومت فلسطینی به مواضع اسرائیل در برنامه تلویزیونی کنکاش رواق با موضوع هجرت معرفی و بررسی مشترکات ایران و عراق در برنامه فرصت مرور نتایج کاروان ورزشی ایران در هانگژو و والیبال انتخابی المپیک در ورزش ایران معاضدت قضایی و راه کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج کشور معرفی راه­کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج از کشور کنکاش با موضوع هفته وحدت دیدار با پدر سم شناسی ایران در مسیر ویژه برنامه رواق در هفته وحدت نگاهی به بازی‌های آسیایی هانگژو در ورزش ایران ارائه ی خدمات از طریق درگاه کنسولی دیجیتال به ایرانیان مقیم کانادا و برنامه ی گسترش آن شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها