اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پیام مدیر شبکه جهانی جام جم در پی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور

حسن ملکی؛ مدیر شبکه جهانی جام جم، حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور را محکوم کرد.

پلیس آلمان در یک اقدام اسلام‌هراسانه ۵۴ نقطه در سراسر این کشور را برای تحقیق درباره یک مرکز اسلامی در هامبورگ مورد تفتیش قرار داده است.

دکتر حسن ملکی مدیر شبکه جهانی جام جم، در پیامی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور را محکوم کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

يورش تاسف بار پليس آلمان به مركز اسلامي هامبورگ و دهها مكان ديني مرتبط با مسلمانان در اين كشور، چيزي جز ادامه پروژه اسلام هراسي و اسلام ستيزي در غرب مدعي دموكراسي، حقوق بشر و آزادي اديان نيست و كذب بودن اين ادعاها را به دنيا ثابت كرد.

اقدامي كه متاسفانه مدتي قبل در مورد مركز اسلامي انگليس نيز شاهد بوديم. مراكز اسلامي، كانون اجتماع، نيايش و عبادت مسلمانان از مليت هاي مختلف و ايرانيان خارج كشور است و چه بر اساس قواعد حقوق بين الملل و چه بر مبناي اصول انساني و اخلاقي، بايد احترام و قداست آنها حفظ شود. همزماني اين حرمت شكني،  با سرکوب خونين مردم مظلوم و زنان و كودكان بيگناه غزه، نشان از خشم حاميان رژيم صهيونيستي از مقاومت مردم فلسطين و مسلمانان اين كشور ستمديده دارد. بي شك اين اهانت بزرگ در تاریخ بشریت ثبت خواهد شد و چهره پنهان غرب را از نقاب هاي دروغين بيرون خواهد افكند. اینگونه اقدامات وحشیانه و به دور از شئون انسانيت، نه تنها از وحدت و اراده مسلمین  دنيا نخواهد کاست، بلکه بر عزم آنها نسبت به اتحاد با یکدیگر و مقابله با ظلم و استكبار جهاني خواهد افزود. 
اینجانب ضمن محکوم کردن رفتار غير انساني پليس آلمان در دخالت اهانت بار در امور ديني مسلمانان ساكن اين كشور، از همه رسانه هاي آزادي طلب  و مستقل جهان خواستار واكنش سريع و نفي رفتارهاي اسلام ستيزانه هستم.

آخرین اخبار

مستند "شکست ترمیم ناپذیر" روی آنتن شبکه جهانی جام جم شب روشنی میهمان هندی خواهد داشت ادامه سلسله مباحث مهدویت در آیات و روایات بررسی چالش مدرسان غیرایرانی در زبان فارسی در برنامه شب روشنی شب روشنی با موضوع غذای ایرانی... تحلیل و بررسی تحولات میدانی و سیاسی در فلسطین و سرزمین های اشغالی در کنکاش پیام مدیر شبکه جهانی جام جم در پی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور تحلیل شخصیت والای نگارنده تفسیر المیزان در رواق نگاهی مستند به جنایات رژیم صهیونیستی بررسی مطالبه رییس جمهور در اجلاس ریاض توسط کارشناسان کنکاش رواق با موضوع مهدویت در قرآن کنکاش ویژه 13 آبان ویژه های آنتن جام جم در روز مبارزه با استکبار جهانی.... آخرین تحولات غزه و جبهه مقاومت بررسی می‌شود کنکاش، ویژه ی فاجعه انسانی در غزه به روی آنتن می رود. مستند طوفان الاقصی به آنتن جام جم رسید. رواق از زندگانی پربار کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) می گوید قوانینی که ایرانیان خارج از کشور باید درباره وقف بدانند. نبرد غزه و آینده فلسطین جنایت بزرگ اسرائیل و ابعاد عملیات طوفان الاقصی مسافر ری اهمیت توسعه صنعت نساجی کشور و لزوم سرمایه گذاری در ان، محور گفتگوی برنامه فرصت پخش زنده تجمع اعتراضی مردم در واکنش به جنایت صهیونیستها از شیکه جام جم تسلیت به تمامی آزادگان جهان بررسی عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی المپیک ضرورت تأسیس وزارت خانه یا سازمان مستقل برای امور ایرانیان خارج از کشور تبیین برنامه های توسعه ی امور فرهنگی و اجتماعی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور در برنامه مشاور بررسی تحولات سیاسی و میدانی فلسطین در کنکاش رشادتهای فرزندان مقاومت به روایت مخاطبان جام جم بررسی علل صلح امام حسن (ع) در برنامه رواق پارک های علم و فناوری؛ موتور توسعه اقتصادی کشورها نگاهی به عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی ملاقات تیم اعزامی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور با ایرانیان مقیم ترکیه "شکارچی شنبه" از قاب جام جم طرح مطالبات ایرانیان خارج از کشور در مشاور تحلیل حمله ترکیبی گروههای مقاومت فلسطینی به مواضع اسرائیل در برنامه تلویزیونی کنکاش رواق با موضوع هجرت معرفی و بررسی مشترکات ایران و عراق در برنامه فرصت مرور نتایج کاروان ورزشی ایران در هانگژو و والیبال انتخابی المپیک در ورزش ایران معاضدت قضایی و راه کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج کشور معرفی راه­کارهای حقوقی برای طرح و پیگیری دعاوی قضایی ایرانیان خارج از کشور کنکاش با موضوع هفته وحدت دیدار با پدر سم شناسی ایران در مسیر ویژه برنامه رواق در هفته وحدت نگاهی به بازی‌های آسیایی هانگژو در ورزش ایران ارائه ی خدمات از طریق درگاه کنسولی دیجیتال به ایرانیان مقیم کانادا و برنامه ی گسترش آن شکوه زبان فارسی در خارج از مرزها تنوع خدمات کنسولی به ایرانیان خارج از کشور دستاوردهای فاخر دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در قاب جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها